Dostawa farb, lakierów, rozpuszczalników oraz innych produktów wykorzystywanych w pracach malarskich

34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00242158
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00242158/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-22 07:10
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a88bd244-2f7d-4feb-b552-533ae7778cec
Identyfikator
5170346645
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

FarbyPędzle malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMiędzyrzecze Dolne, PL · lot 0
78 386,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00242158 z dnia 2025-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa farb, lakierów, rozpuszczalników oraz innych produktów wykorzystywanych w pracach malarskich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180690373

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 11B

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-111

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia34wog@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.34wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1084424

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa farb, lakierów, rozpuszczalników oraz innych produktów wykorzystywanych w pracach malarskich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a88bd244-2f7d-4feb-b552-533ae7778cec

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00242158

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00147315/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa farb i akcesoriów malarskich.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00168774

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/35/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem postępowania jest dostawa farb, lakierów, rozpuszczalników oraz innych produktów wykorzystywanych w pracach malarskich.
2. Towar będzie fabrycznie nowy, dostarczony w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi wraz z aktualnymi kartami charakterystyki substancji/preparatu chemicznego, zapisanych na nośniku danych, np. płyta CD, których koszt należy uwzględnić w cenie oferty. Wykonawca zobowiązuje się do dostawy towaru z wymaganą datą ważności minimum 12 miesięcy (jeżeli występuje).
3. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar w miejsce wskazane przez Zamawiającego – magazyny zlokalizowane w Rzeszowie ul. Konopnickiej 5, w Jarosławiu ul. Poniatowskiego 49a, w Żurawicy ul. Wojska Polskiego 22 i w Nisku ul. Sandomierska 20.
4. Wykonawca ponosi odpowiedzialność względem Zamawiającego i osób trzecich za szkody wyrządzone w związku z wprowadzeniem do obrotu towaru.
5. Dostawa „towaru” odbywa się na koszt i ryzyko Wykonawcy.
6. Wykonawca udziela min. 12-miesięcznej gwarancji na dostarczony towar licząc od daty odbioru towaru przez Zamawiającego, z zastrzeżeniem, iż okres gwarancji udzielonej przez Wykonawcę nie będzie krótszy od okresu gwarancji udzielonego przez producenta towaru.
7. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar w miejsce wskazane przez Zamawiającego – magazyny zlokalizowane w Rzeszowie ul. Konopnickiej 5, w Jarosławiu ul. Poniatowskiego 49a, w Żurawicy ul. Wojska Polskiego 22 i w Nisku ul. Sandomierska 20.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie wymogów co do rodzaju asortymentu, ilości oraz parametrów stanowi formularz kalkulacji ceny ofertowej (załącznik nr 1A do SWZ).
9. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
10. Dostawa winna być zrealizowana w dniach pracy Zamawiającego od poniedziałku do piątku (dni robocze) za wyjątkiem przypadających w tym okresie dni ustawowo wolnych od pracy w godz. 8.00 – 14.00.
11. Zamawiający akceptował będzie ustrukturyzowane faktury elektroniczne dostarczone przy użyciu platformy elektronicznego fakturowania na konto Zamawiającego, identyfikowane poprzez wpisanie numeru NIP Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44810000-1 - Farby

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39224210-3 - Pędzle malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78386,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102230,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78386,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Metalzbyt-Hurt Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372677577

7.3.3) Ulica: Usługowa 4

7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Dolne

7.3.5) Kod pocztowy: 43-392

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78386,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

2025-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy