Modernizacja budynku biurowego Składnicy Drewna w Kaletach na potrzeby samodzielnej kancelarii leśniczego

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Koszęcin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00242455
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00242455/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-22 09:06
Lokalizacja
Koszęcin, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-40418a8e-d6bb-4c08-9c66-b13c770c706f
Identyfikator
5750008913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRóżne meble i wyposażenie

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ SOBALAKoszęcin, PL · lot 0
334 011,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00242455 z dnia 2025-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku biurowego Składnicy Drewna w Kaletach na potrzeby samodzielnej kancelarii leśniczego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Koszęcin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150027362

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sobieskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Koszęcin

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-286

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 343524525

1.5.8.) Numer faksu: 343576259

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: koszecin@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://koszecin.katowice.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-koszecin/zamowienia-publiczne2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku biurowego Składnicy Drewna w Kaletach na potrzeby samodzielnej kancelarii leśniczego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40418a8e-d6bb-4c08-9c66-b13c770c706f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00242455

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00163713

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 243455,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlano-montażowe pod nazwą „Modernizacja budynku biurowego Składnicy Drewna w Kaletach na potrzeby samodzielnej kancelarii leśniczego” wraz z zagospodarowaniem terenu na działce ewidencyjnej nr 190/67 w obrębie ewidencyjnym 0001 Kalety.
Zakres prac obejmuje wykonanie robót budowlano-montażowych tj.:
- wymianę obróbek blacharskich i orynnowania budynku,
- przebudowę schodów wejściowych wraz z wykonaniem pochylni z balustradą, przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych,
- remont pomieszczeń na parterze budynku wraz z przebudową łazienki, montażem klimatyzatora i kurtyny powietrznej,
- wymianę wewnętrznej instalacji elektrycznej, drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, oświetlenia pomieszczeń,
- wykonanie instalacji monitoringu CCTV, sygnalizacji włamania oraz odgromowej,
- dostawę i montaż wyposażenia pomieszczenia socjalnego,
- odnowienie drewnianej elewacji budynku,
- dostawę i montaż zbiornika na nieczystości ciekłych o poj. 4000 litrów,
- zagospodarowanie zewnętrzne obejmujące oczyszczenie kostki brukowej, pielęgnacje krzewów, przebudowę ogrodzenia,
jak również:
- sporządzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami i przedłożenie Zamawiającemu świadectwa charakterystyki energetycznej w formie papierowej, opatrzonych numerem nadanym w centralnym rejestrze charakterystyki energetycznej budynków oraz podpisem osoby uprawnionej,
- uzyskanie pozwolenia na użytkowanie budynku.
Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane opisane w dokumentacji projektowej (załącznik nr 5 do SWZ) obejmującej:
- Projekt budowlany
- Projekt zagospodarowania terenu,
- Projekt techniczny,
- przedmiary robót,
- Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWOiR),
jak również
uzgodnienia i decyzja (dokumenty formalne):
- Decyzja nr 1058/24 z dnia 15.11.2024 r. (Zn. spr.: BA.670.7.43.2024) Starosty Tarnogórskiego, zatwierdzająca projekt
zagospodarowania oraz projekt architektoniczno-budowlany i udzielająca pozwolenia na budowę.
Dokumenty wskazane powyżej należy interpretować jako wzajemnie objaśniające i wzajemnie uzupełniające się w tym
znaczeniu, iż w przypadku wystąpienia jakichkolwiek niejasności lub wątpliwości co do ich postanowień, to w żadnym
przypadku Strony nie mogą ograniczyć zakresu Przedmiotu Umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 334011,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1794292,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 334011,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana SOL-BUD Mariusz Sobala

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751702343

7.3.3) Ulica: ul. Mickiewicza 3c

7.3.4) Miejscowość: Koszęcin

7.3.5) Kod pocztowy: 42-286

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 334011,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane