Dostawa żwiru

NADLEŚNICTWO NURZEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00242885
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00242885/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-22 10:57
Lokalizacja
Nurzec-Stacja, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-db396b86-380c-43df-842f-2c1e678268d9
Identyfikator
5440001963
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kruszywo

Wykonawcy

1 przyznane

BOGDAN BOGUSZEWSKIBaciki Dalsze, PL · lot 0
94 267,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00242885 z dnia 2025-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa żwiru

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO NURZEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050026615

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Akacjowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Nurzec-Stacja

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-330

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nurzec@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nurzec.bialystok.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_nurzec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa żwiru

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db396b86-380c-43df-842f-2c1e678268d9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00242885

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00203118

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 96000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Nadleśnictwa Nurzec kruszywa naturalnego (mieszanki kruszyw, żwiru) na
pas przebudowywanej drogi w Leśnictwie Dąbrowa w ilości 1600 m3.
Kruszywo musi posiadać parametry opisane w Załączniku Nr 3 do Zarządzenia Nr 102 Generalnego Dyrektora Dróg
Krajowych i Autostrad z dnia 19 listopada 2010r. pt. " Mieszanki niezwiązane do dróg krajowych WT-4 2010 Wymagania
Techniczne" dla mieszanki niezwiązanej 0/31,5 do nawierzchni z kruszywa niezwiązanego. Krzywe uziarnienia mieszanki
kruszywa 0/31,5 powinny mieścić się w granicach krzywych obszaru dobrego uziarnienia, podanych na rysunku
zamieszczonym w SWZ i spełniać wymagania opisane w w/w normie.
Kruszywo powinno być jednorodne i bez zanieczyszczeń.
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć i rozładować zamówiony towar na terenie pasa drogowego dróg w w/w
leśnictwach, równomiernie na powierzchni całego pasa drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94267,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179088 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94267,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOGBUD Bogdan Boguszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5441494956

7.3.4) Miejscowość: Baciki Dalsze

7.3.5) Kod pocztowy: 17-300

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94267,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-20
2025-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy