Remont zabudowy regulacyjnej koryta potoku Starobielski I w km 1+354 – 1+426 oraz w km 1+550 – 1+694 w m. Bielsko-Biała, gm. Bielsko-Biała

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00242915
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00242915/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-22 11:09
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-790db1a5-fb25-4326-96a5-e4dcc58f772f
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej

Wykonawcy

1 przyznane

JERZY ŚLEPECKIZarzecze, PL · lot 0
488 698,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00242915 z dnia 2025-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabudowy regulacyjnej koryta potoku Starobielski I w km 1+354 – 1+426 oraz w km 1+550 – 1+694 w m. Bielsko-Biała, gm. Bielsko-Biała

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 32 7774950

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.gliwice@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.wody.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont zabudowy regulacyjnej koryta potoku Starobielski I w km 1+354 – 1+426 oraz w km 1+550 – 1+694 w m. Bielsko-Biała, gm. Bielsko-Biała

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-790db1a5-fb25-4326-96a5-e4dcc58f772f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00242915

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00112251/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.59 Remont zabudowy regulacyjnej koryta potoku Starobielski I w km 1+354 – 1+426 oraz w km 1+550 – 1+694 w m. Bielsko-Biała, gm. Bielsko-Biała

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00151241

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: C.ROZ.2710.24.2025.APS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 565514,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie ochrony przeciwpowodziowej na terenie działania Nadzoru Wodnego w Bielsku – Białej.
Zakres realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje :
• pełnienie nadzoru przyrodniczego
• ścinanie i karczowanie zakrzaczeń – rdestowca sachalińskiego z uprzątnięciem terenu i utylizacją pozostałości we własnym zakresie
• roboty tymczasowe (grodze z worków z piaskiem, rurociągi z rur PP, pompowanie wody pompami szlamowymi)
• roboty rozbiórkowe zniszczonych ubezpieczeń z wywozem i zagospodarowaniem pozostałości we własnym zakresie
• roboty ziemne
• roboty ubezpieczeniowe (opaski z kamienia 50-80cm układanego na geowłókninie, klinowanego mechanicznie kop. min. 0,8 m3, palisada, opaski z bruku kamiennego na zaprawie betonowej z zalaniem szczelin zaprawą cementową, umocnienia z płyt typu JOMB, na podsypce z pospółki)
• oczyszczenie hydrodynamiczne powierzchni istniejących umocnień


Szczegółowy zakres określają przedmiary robót, stanowiące załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 488698,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 488698,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 488698,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Inżynieryjnych "EKOINŻ" Jerzy Ślepecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5530015696

7.3.3) Ulica: Beskidzka 19

7.3.4) Miejscowość: Zarzecze

7.3.5) Kod pocztowy: 34-326

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 488698,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane