Dostawa sprzętu komputerowego oraz ploterów na potrzeby warsztatów edukacyjnych w ramach projektu EKOPARK

PARK ŚLĄSKI IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA SPÓŁKA AKCYJNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00243087
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00243087/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-22 11:46
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b5a8e7f0-721c-4786-8cb0-afecc8c4509b
Identyfikator
6270012163
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt związany z komputeramiUrządzenia rozszerzania pamięciDrukarki i ploteryKolorowe drukarki atramentowePloteryEkrany i konsole komputeroweMonitory ekranoweAkcesoria do wprowadzania danychKlawiatury komputeroweTorby na komputery przenośneProjektoryProjektory wideo

Wykonawcy

1 przyznane

TRODAT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
105 780 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00243087 z dnia 2025-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego oraz ploterów na potrzeby warsztatów edukacyjnych w ramach projektu EKOPARK

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PARK ŚLĄSKI IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA SPÓŁKA AKCYJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000150194

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Różana 2

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-501

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@parkslaski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.parkslaski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://parkslaski.logintrade.net/zapytania_email,196031,4588d9a3bfdd231b8031785eab7aad13.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu komputerowego oraz ploterów na potrzeby warsztatów edukacyjnych w ramach projektu EKOPARK

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5a8e7f0-721c-4786-8cb0-afecc8c4509b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00243087

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) (2021/2027) Identyfikator funduszy UE: FESL.02.14-IZ.01-0781/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00189460

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 25/TP/D/2025/RK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 112500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa na potrzeby warsztatów edukacyjnych sprzętu komputerowego (Część A).
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, dwie lub wszystkie części.
3. Przedmiot Umowy musi być fabrycznie nowy, dopuszczony do obrotu, spełniający normy CE, nieużywany, a dołączone oprogramowanie nie może być aktywowane nigdy wcześniej na innych komputerach oraz musi pochodzić z oficjalnego i legalnego kanału dystrybucyjnego producenta oprogramowania.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi OPZ (Załącznik nr 3a do SWZ).
5. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30236100-3 - Urządzenia rozszerzania pamięci

30232100-5 - Drukarki i plotery

30232130-4 - Kolorowe drukarki atramentowe

30232140-7 - Plotery

30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe

30231300-0 - Monitory ekranowe

30237400-3 - Akcesoria do wprowadzania danych

30237460-1 - Klawiatury komputerowe

30237270-2 - Torby na komputery przenośne

38652100-1 - Projektory

38652120-7 - Projektory wideo

4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa na potrzeby warsztatów edukacyjnych plotera nożowego (Część B).
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, dwie lub wszystkie części.
3. Przedmiot Umowy musi być fabrycznie nowy, dopuszczony do obrotu, spełniający normy CE, nieużywany, a dołączone oprogramowanie nie może być aktywowane nigdy wcześniej na innych komputerach oraz musi pochodzić z oficjalnego i legalnego kanału dystrybucyjnego producenta oprogramowania.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi OPZ (Załącznik nr 3b do SWZ).
5. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30236100-3 - Urządzenia rozszerzania pamięci

30232100-5 - Drukarki i plotery

30232130-4 - Kolorowe drukarki atramentowe

30232140-7 - Plotery

30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe

30231300-0 - Monitory ekranowe

30237400-3 - Akcesoria do wprowadzania danych

30237460-1 - Klawiatury komputerowe

30237270-2 - Torby na komputery przenośne

38652100-1 - Projektory

38652120-7 - Projektory wideo

4.5.5.) Wartość części: 2500,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa na potrzeby warsztatów edukacyjnych plotera laserowego (Część C).
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, dwie lub wszystkie części.
3. Przedmiot Umowy musi być fabrycznie nowy, dopuszczony do obrotu, spełniający normy CE, nieużywany, a dołączone oprogramowanie nie może być aktywowane nigdy wcześniej na innych komputerach oraz musi pochodzić z oficjalnego i legalnego kanału dystrybucyjnego producenta oprogramowania.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi OPZ (Załącznik nr 3c do SWZ).
5. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30236100-3 - Urządzenia rozszerzania pamięci

30232100-5 - Drukarki i plotery

30232130-4 - Kolorowe drukarki atramentowe

30232140-7 - Plotery

30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe

30231300-0 - Monitory ekranowe

30237400-3 - Akcesoria do wprowadzania danych

30237460-1 - Klawiatury komputerowe

30237270-2 - Torby na komputery przenośne

38652100-1 - Projektory

38652120-7 - Projektory wideo

4.5.5.) Wartość części: 90000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do Części A – sprzęt komputerowy oraz
w wyznaczonym terminie tj. do dnia 25.04.2025 r. do godz. 9:00 nie została złożona żadna oferta.

Wobec powyższego Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych zawiadamia o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w Części A.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do Części B – ploter nożowy
w wyznaczonym terminie tj. do dnia 25.04.2025 r. do godz. 9:00 nie została złożona żadna oferta.

Wobec powyższego Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych zawiadamia o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w Części B.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105780,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 215250,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105780,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trodat Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132374181

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-228

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105780,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2025-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy