"Budowa łącznika ul. Żeromskiego z drogą powiatową nr DP3407” (II)

Gmina Wałbrzych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00243185
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00243185/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-22 12:09
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-484ab19d-b547-40f9-b622-8c336d238fbe
Identyfikator
8862584003
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaWymiana nawierzchni drogowej

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "STAŃCZYK" SPÓŁKA JAWNAŚwiebodzice, PL · lot 0
282 711,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00243185 z dnia 2025-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa łącznika ul. Żeromskiego z drogą powiatową nr DP3407” (II)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wałbrzychu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: plac Magistracki 1

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.walbrzych.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,194924,550af17aa27d5c1eaf235a283e6bdb0b.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Budowa łącznika ul. Żeromskiego z drogą powiatową nr DP3407” (II)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-484ab19d-b547-40f9-b622-8c336d238fbe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00243185

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044321/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa łącznika ul. Żeromskiego z drogą powiatową nr DP3407.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00171997

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.55.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 177375,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa ul. Żeromskiego w rejonie budynków nr 85-93 o powiązanie z nowym przebiegiem drogi powiatowej DP3407D. Zadanie winno być wykonane zgodnie z załączoną dokumentacją projektową pn. „Przebudowa ul. Żeromskiego w zakresie włączenia starego przebiegu ulicy do nowej drogi powiatowej”. Planowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie województwa dolnośląskiego, w mieście Wałbrzych (miasto na prawach powiatu) w rejonie ul. Żeromskiego na działkach nr:1/41, 1/42, 86/1, 86/3 obręb 0019 Stary Zdrój. Długość jezdni: ok. 34 m. Nawierzchnia jezdni: bitumiczna – szerokość zmienna ok. 6,5 m, przekrój uliczny. Stan istniejącej nawierzchni: dostateczny. Wzdłuż drogi przebiega chodnik. Odwodnienie realizowane za pomocą istniejącej sieci kanalizacji deszczowej. W pasie drogowym zlokalizowane są sieci podziemne w tym: kanalizacja deszczowa, sieć wodna, sieć gazowa, sieć elektroenergetyczna, sieć telekomunikacyjna. Kolizje sieciowe nie występują. Wymagane jest wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282711,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 435739,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282711,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "STAŃCZYK" SP. J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8841008760

7.3.3) Ulica: Jeleniogórska 52

7.3.4) Miejscowość: Świebodzice

7.3.5) Kod pocztowy: 58-160

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282711,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 63 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienie w SWZ i projekcie umowy określony został w tygodniach - 9 tygodni. W ogłoszeniu z uwagi na zakres rubryki podano w dniach - 63 dni.
2025-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane