zakup nowej centrali CISCO
Konsulat Generalny RP w Kantonie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00459478
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00459478/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-16 09:23
- Lokalizacja
- Kanton (Guangzhou), CN
- Kraj zamawiającego
- CN
- ID przetargu
- ocds-148610-d09171d2-338c-43c5-8b26-d4addf5d10c6
- Identyfikator
- brak numeru
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Centrale telefoniczne
Wykonawcy
1 przyznane
SEVENET SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot 0
33 630 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00459478 z dnia 2024-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
zakup nowej centrali CISCO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Konsulat Generalny RP w Kantonie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak numeru
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 63 Shamian Dajie
1.5.2.) Miejscowość: Kanton (Guangzhou)
1.5.3.) Kod pocztowy: 51-0130
1.5.5.) Kraj: Chiny
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kanton.kg.sekretariat@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/chiny
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
zakup nowej centrali CISCO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d09171d2-338c-43c5-8b26-d4addf5d10c6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00459478
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną , a jego wartość nie przekracza kwoty 140 000 EUR dla dostaw i usług
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KG.KANT.270.1.2024/1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 33630 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
centrala CISCO
4.5.3.) Główny kod CPV: 32551200-2 - Centrale telefoniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33630 EUR
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35943,65
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33630 EUR
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sevenet SA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5832202053
7.3.3) Ulica: ul. Tuwima 25,
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-210
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33630 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2024-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |