Opracowanie dokumentacji dla zadania pn.: Przebudowa drogi gminnej ul. Graniczna w miejscowości Jedlnia-Letnisko” na odcinku ok. 1113m

Gmina Jedlnia-Letnisko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00243557
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00243557/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-22 13:17
Lokalizacja
Jedlnia-Letnisko, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1eb31c86-ba0e-4ef3-8469-86b7a4ac533b
Identyfikator
7962908568
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00243557 z dnia 2025-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji dla zadania pn.: Przebudowa drogi gminnej ul. Graniczna w miejscowości Jedlnia-Letnisko” na odcinku ok. 1113m

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jedlnia-Letnisko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223787

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 43

1.5.2.) Miejscowość: Jedlnia-Letnisko

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-630

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 483863110

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.zawadzak@jedlnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jedlnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jedlnia.ezamawiajacy.pl/pn/JEDLNIA/demand/210859/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji dla zadania pn.: Przebudowa drogi gminnej ul. Graniczna w miejscowości Jedlnia-Letnisko” na odcinku ok. 1113m

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1eb31c86-ba0e-4ef3-8469-86b7a4ac533b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00243557

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045126/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Opracowanie dokumentacji dla zadania pn.: Przebudowa drogi gminnej ul. Graniczna w miejscowości Jedlnia-Letnisko” na odcinku ok. 1113m

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00229729

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZPŚZ.271.10.2025.MZA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji dla zadania pn.: Przebudowa drogi gminnej ul. Graniczna w miejscowości Jedlnia-Letnisko” na odcinku ok. 1113m
1. Rozbudowa drogi gminnej nr 350510W w Jedlni Letnisku, ul. Graniczna, o dł. Ok. 1113m dz. Nr 126/2 obręb Aleksandrów wraz z infrastrukturą techniczną.
2. Zamówienie obejmuje odcinek drogi ok. 1113m w tym:
a) przebudowę/rozbudowę jezdni szer. 6m wraz z poszerzeniem i wzmocnieniem konstrukcji jezdni,
b) budowę jednostronnego chodnika,
c) wykonanie pobocza,
d) przebudowę/budowę skrzyżowań,
e) przebudowę/budowę zjazdów publicznych i indywidualnych,
f) budowę kanału technologicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami,
g) przebudowę oświetlenia,
h) wykonanie odwodnienia,
i) przebudowę kolidujących sieci infrastruktury,
j) zagospodarowanie terenów zielonych,
k) inne prace niezbędne,
l) uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.
1.2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały zawarty w załączniku nr 2 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do terminu składania ofert tj. do dnia 22 maja 2025r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
2025-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi