Przebudowa dróg na terenie gminy Jabłoń

Gmina Jabłoń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00243670
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00243670/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-22 13:35
Lokalizacja
Jabłoń, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d86ed4d-0006-4108-a294-1d5b3f4270e3
Identyfikator
5391440839
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiała Podlaska, PL · lot 0
208 548,87 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiała Podlaska, PL · lot 1
626 995,69 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00243670 z dnia 2025-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na terenie gminy Jabłoń

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jabłoń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237530

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Augusta Zamoyskiego

1.5.2.) Miejscowość: Jabłoń

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-205

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 83 3560006 wew. 29

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@jablon.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablon.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jablon.ezamawiajacy.pl/pn/JABLON/demand/205192/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg na terenie gminy Jabłoń

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d86ed4d-0006-4108-a294-1d5b3f4270e3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00243670

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00095876/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa dróg na terenie gminy Jabłoń

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00182672

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 zamówienia – „Przebudowa drogi gminnej nr 103754L w m. Gęś”
a) Przebudowa drogi gminnej nr 103754 L, zlokalizowana jest w województwie lubelskim, powiecie parczewskim, gminie Jabłoń, w miejscowości Gęś, w ramach istniejącego pasa drogowego drogi gminnej.
Na całym przebiegu drogi jezdnia o przekroju szlakowym lub półulicznym, szerokości 5,50 m, pobocza tłuczniowe o szerokości 0,75 m.
CHARAKTERYSTYKI ELEMENTÓW PROJEKTOWANEJ INFRASTRUKTURY
długość projektowanego odcinka 0,52159 km
powierzchnia projektowanej jezdni 2868,80 m2
powierzchnia projektowanych poboczy 455,24 m2
powierzchnia projektowanych zjazdów bitumicznych 17,30 m2
powierzchnia projektowanych skarp i zieleńców (biologicznie czynna) 6513,72 m2
PROFIL PODŁUŻNY
Przebudowa drogi obejmuję frezowanie istniejącej nawierzchni i wykonanie nowej warstwy ścieralnej.
Zakres zamówienia nie obejmuje budowy chodnika, który został wykonany w I Etapie inwestycyjnym.
b) Wykonanie i umieszczenie oznakowania informacyjno-promocyjnego wg zał. nr 5 do SWZ.
Wykonawca w terminie 10 dni od podpisania umowy, w ramach zadania wykona i umieści w miejscu realizacji inwestycji, 1 tablicę informacyjną.

Oraz inne niezbędne roboty i dostawy opisane w dokumentacji technicznej, przedmiarach oraz STWiORB
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku 1a do Specyfikacji Warunków Zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 288039,28 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 zamówienia - „Przebudowa drogi gminnej nr 103779L w m. Paszenki”
a) W ramach projektowanej przebudowy zaplanowano wykonanie jezdni o szerokości 5,5 m
o przekroju szlakowym z obustronnymi poboczami o nawierzchni gruntowej i szerokości
0,75 m.
CHARAKTERYSTYKI ELEMENTÓW PROJEKTOWANEJ INFRASTRUKTURY
długość projektowanego odcinka 0,59530 km
powierzchnia projektowanej jezdni 3287,79 m2
powierzchnia projektowanych poszerzeń 274,20 m2
powierzchnia pełnej konstrukcji jezdni 178,72 m2
powierzchnia projektowanych zjazdów 208,07 m2
powierzchnia projektowanych poboczy 848,65 m2
powierzchnia projektowanych skarp i zieleńców (biologicznie czynna) 892,00 m2
b) Wykonanie i umieszczenie oznakowania informacyjno-promocyjnego wg zał. nr 5 do SWZ.
Wykonawca w terminie 10 dni od podpisania umowy, w ramach zadania wykona i umieści w miejscu realizacji inwestycji, 1 tablicę informacyjną.
Oraz inne niezbędne roboty i dostawy opisane w dokumentacji technicznej, przedmiarach oraz STWiORB
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku 1b do Specyfikacji Warunków Zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 850272,16 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208548,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 479819,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208548,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372142153

7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208548,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 626995,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 844704,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 626995,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH Sp. z o.o.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372142153

7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 626995,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane