„Przygotowanie oraz dostawa obiadów dla Uczestników na pobyt dzienny oraz całodobowy Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego w Zarębach Kościelnych”

Gmina Zaręby Kościelne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00244096
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00244096/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-22 14:56
Lokalizacja
Zaręby Kościelne, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70fd6797-4cd8-4c0c-85d8-482842fb351d
Identyfikator
7591624924
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

REST 8 LINDA. M.KRAJEWSKA ANNA I.GAWKOWSKA SPÓŁKA CYWILNAWarszawa, PL · lot 0
195 459,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00244096 z dnia 2025-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Przygotowanie oraz dostawa obiadów dla Uczestników na pobyt dzienny oraz całodobowy Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego
w Zarębach Kościelnych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zaręby Kościelne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kowalska 14

1.5.2.) Miejscowość: Zaręby Kościelne

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-323

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugzar@zareby-kosc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zareby-kosc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zareby_kosc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przygotowanie oraz dostawa obiadów dla Uczestników na pobyt dzienny oraz całodobowy Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego
w Zarębach Kościelnych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70fd6797-4cd8-4c0c-85d8-482842fb351d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00244096

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00073481/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Przygotowanie oraz dostawa obiadów dla uczestników na pobyt dzienny oraz całodobowy Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnego w Zarębach Kościelnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00207971

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 195459,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego postepowania jest świadczenie usługi ,, przygotowania oraz dostawy obiadów dla Uczestników Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego w Zarębach Kościelnych.
2. Zamówienie będzie realizowane 7 dni w tygodniu w terminie od 01.05.2025 r. do 31.01.2026 r. dla 6 osób na pobyt całodobowy (obiad tj. 7 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli, również w dni wolne od pracy i święta) oraz 18 osób na pobyt dzienny (obiad, w dni robocze od poniedziałku do piątku).
3. Centrum Opiekuńczo – Mieszkalne w Zarębach Kościelnych po uzgodnieniu z Wykonawcą, będzie miało możliwość dokonywania zmian ilości posiłków, o każdej zmianie Centrum będzie informowało na bieżąco Wykonawcę do godz. 8:30 w dniu realizacji zamówienia telefonicznie lub mailowo.
4. Dostawy będą dokonywane raz dziennie w godz. 12.30 – 13.00.
5. Posiłki o których mowa w ust. 2 powinny odpowiadać wymogom uwzględniającym zapotrzebowanie kaloryczne i wymagania żywieniowe dla osób z niepełnospraw- nością.
6. Pięć razy w tygodniu powinien być to posiłek mięsny (o gramaturze min. 100g/sztuka mięsa w całości) oraz surówka, sałatka lub inny dodatek.
7. Potrawy powinny być lekkostrawne, przygotowane z surowców wysokiej jakości, świeżych, naturalnych, mało przetworzonych z ograniczoną ilością substancji dodatkowych – konserwujących zagęszczających, barwiących lub sztucznie aromatyzowanych.
8. W jadłospisie powinny przeważać potrawy gotowane, pieczone i duszone, okazjonalnie smażone.
9. Posiłki powinny być dostarczane w termoizolacyjnych termosach z atestem PZH przeznaczonych do transportu żywności.
10. Posiłki powinny być dostarczane na miejsce do Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnego
w Zarębach Kościelnych na koszt wykonawcy.
11. Próbki żywności będą pobierane i przechowywane przez dostawcę zgodnie z art. 72 ustawy z dnia 25.08.2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. 2020 poz. 2021 z późn. zm.) i zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 17.04.2007 r. w sprawie pobierania i przechowywania próbek żywności przez zakłady zbiorowego żywienia typu zamkniętego (Dz. U. 2007 Nr 80 poz. 545 z późn. zm.)
12. Na miesięcznym jadłospisie będą znajdować się informacje o występujących alergenach zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r. w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności oraz Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 22 czerwca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie znakowania poszczególnych rodzajów środków spożywczych ( Dz. U. 2020 poz. 1149).
13. Wykonawca przedłoży do akceptacji propozycję jadłospisu obejmującego z góry miesięczny zakres wyżywienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195459,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 195459,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195459,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rest 8 Linda M. Krajewska, Anna I. Gawkowska s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213897531

7.3.3) Ulica: ul. Humańska 8

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-789

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195459,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-01-31
2025-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi