„Przebudowa/modernizacja hali widowiskowo-sportowej przy ul. Lotniczej 52 w Legnicy” – przebudowa zaplecza socjalno-szatniowego - etap I (strona prawa z węzłem)

Gmina Legnica reprezentowana przez Prezydenta Miasta Legnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00244574
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00244574/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-23 09:02
Lokalizacja
Legnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b8d1766-6246-4a35-bec4-863feab2e73e
Identyfikator
6910011742
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z halami sportowymiRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty rozbiórkowePokrywanie podłóg i ścianTynkowanieWykładanie ścianInstalowanie sufitów podwieszanychInstalowanie drzwiRoboty malarskieRoboty instalacyjne hydrauliczneInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkachInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInne instalacje elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ RYBKAKunice, PL · lot 0
2 062 692,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00244574 z dnia 2025-05-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa/modernizacja hali widowiskowo-sportowej przy ul. Lotniczej 52 w Legnicy” – przebudowa zaplecza socjalno-szatniowego - etap I (strona prawa z węzłem)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Legnica reprezentowana przez Prezydenta Miasta Legnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647251

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Słowiański 8

1.5.2.) Miejscowość: Legnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@legnica.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://um.bip.legnica.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa/modernizacja hali widowiskowo-sportowej przy ul. Lotniczej 52 w Legnicy” – przebudowa zaplecza socjalno-szatniowego - etap I (strona prawa z węzłem)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b8d1766-6246-4a35-bec4-863feab2e73e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00244574

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00053411/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 „Przebudowa /modernizacja hali widowiskowo-sportowej przy ul. Lotniczej 52 w Legnicy”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00182018

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IM.RZP.271.6.1.397.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przebudowa zaplecza szatniowo-sanitarnego strona prawa z węzłem oraz modernizacją dachu nad zapleczem
i halą sportową w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Lotniczej 52 w Legnicy - etap I, w tym:
- demontaż istniejącego wyposażenia, skucie płytek, tynków, wyburzenia ścianek działowych, skucie warstw posadzkowych, demontaż instalacji wewnętrznych (wodnokanalizacyjnej, c.o., do węzła, istniejącej sauny oraz wentylacji mechanicznej) oraz na dachu (rury odwadniające, odpowietrzenie kanalizacji);
- wykonanie nowych instalacji wodno-kanalizacyjnych wraz z wykonaniem nowych wpustów dachowych odwadniających połać dachu), częściowy remont istniejącego dachu;
- montaż nowych ścianek działowych, wykonanie tynków i gładzi;
- montaż nowych warstw posadzkowych;
- montaż instalacji wg projektów technicznych;
- wykończenie pomieszczeń;
- montaż stolarki;
- modernizacja dachu nad zapleczem i halą sportową.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w SWZ w Rozdziale 4_Dokumenetacja.
Zamawiający zaleca dokonanie wizji lokalnej na terenie hali widowiskowo- sportowej objętej zamówieniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45432210-9 - Wykładanie ścian

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2062692,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2786439,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2062692,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ RYBKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6851485822

7.3.3) Ulica: Szczęśliwa 9

7.3.4) Miejscowość: Ziemnice, gmina Kunice

7.3.5) Kod pocztowy: 59-216

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2062692,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-14
2025-05-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane