USŁUGI SPOŁECZNE DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU PN.„KROTOSZYŃSKIE CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH”

Krotoszyńskie Centrum Usług Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00459558
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00459558/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-16 09:55
Lokalizacja
Krotoszyn, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c58aa548-2d61-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
6211189919
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi społeczneUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi opieki społecznej dla osób starszychUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi pracy społecznejUsługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytoweUsługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowychUsługi zdrowotne świadczone na rzecz wspólnot

Wykonawcy

4 przyznane

BARTŁOMIEJ GĘBAROWSKIRzeszów, PL · lot 0
428 000 PLN
BARTŁOMIEJ GĘBAROWSKIRzeszów, PL · lot 1
174 000 PLN
BARTŁOMIEJ GĘBAROWSKIRzeszów, PL · lot 2
103 680 PLN
BARTŁOMIEJ GĘBAROWSKIRzeszów, PL · lot 3
237 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00459558 z dnia 2024-08-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
USŁUGI SPOŁECZNE DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU PN.„KROTOSZYŃSKIE CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Krotoszyńskie Centrum Usług Społecznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003340920

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kobylińska 10a

1.5.2.) Miejscowość: Krotoszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 625065059

1.5.8.) Numer faksu: 627253668

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kcus@krotoszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kcus.krotoszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c58aa548-2d61-11ef-b373-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

USŁUGI SPOŁECZNE DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU PN.„KROTOSZYŃSKIE CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c58aa548-2d61-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00459558

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094083/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługi społeczne dla osób bezdomnych i osób w kryzysie bezdomności: terapia i warsztaty szkoleniowe w ramach projektu „Krotoszyńskie Centrum Usług Społecznych”

1.3.2 Usługi społeczne dla dzieci wychowujących się poza rodziną biologiczną i ich otoczenia w ramach projektu „Krotoszyńskie Centrum Usług Społecznych”

1.3.3 Usługi społeczne dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu i ich otoczenia – usługi mobilne w ramach projektu „Krotoszyńskie Centrum Usług Społecznych”

1.3.4 Usługi społeczne w formie szkoleń dla opiekunów faktycznych i poradnictwa specjalistycznego w ramach projektu „Krotoszyńskie Centrum Usług Społecznych”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Krotoszyńskie Centrum Usług Społecznych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00372179

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KCUS.EFS.262.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 925267,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

USŁUGI SPOŁECZNE DLA DZIECI WYCHOWUJĄCYCH SIĘ POZA RODZINĄ BIOLOGICZNĄ I ICH OTOCZENIA
Szkoła dla rodziny. Trening integracji emocjonalnej, komunikacji partnerskiej i kompetencji rodzicielskich.
Szkoła dla rodziny. Opieka nad dziećmi w formie zajęć i warsztatów edukacyjno – profilaktycznych.
Szkoła dla rodziny. Warsztaty terapeutyczne. Kreatywne warsztaty spędzania czasu wolnego.
Konsultacje i poradnictwo specjalistyczne dla dzieci i osób z ich otoczenia z zakresu żywienia, higieny, zdrowia psychicznego
Usługi dla dzieci: diagnostyka wad podstawy
Usługi dla dzieci: profilaktyka/ diagnostyka: pakiet badań przesiewowych optometria

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.) Wartość części: 430200 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

USŁUGI SPOŁECZNE DLA OSÓB POTRZEBUJĄCYCH WSPARCIA W CODZIENNYM FUNKCJONOWANIU I ICH OTOCZENIA
Usługi towarzyszące dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu: mobilne usługi pielęgnacyjne - usługi kosmetyczne i usługi fryzjerskie dla osób samotnie zamieszkałych w wieku 75+
Usługi towarzyszące dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu: usługi „Złota Rączka”

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

85310000-5 - Usługi pracy społecznej

4.5.5.) Wartość części: 147967,48 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

USŁUGI WSPARCIA DLA OSÓB BEZDOMNYCH
Terapia psychologiczna dla osób w kryzysie bezdomności
Warsztaty dla osób bezdomnych: trening kompetencji społecznych, życiowych, komunikacji oraz warsztaty prawidłowej pielęgnacji i wizerunku

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe

85312000-9 - Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych

4.5.5.) Wartość części: 107100 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

PUNKT WSPARCIA OPIEKUNÓW FAKTYCZNYCH
Usługa szkoleniowa w zakresie prawidłowego udzielania codziennej opieki
Usługa dla opiekunów faktycznych: wsparcie indywidualne w miejscu zamieszkania osób potrzebujących wsparcia
Poradnictwo specjalistyczne psychologiczne/ terapeutyczne, dietetyczne, inne według potrzeb dla opiekunów faktycznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85323000-9 - Usługi zdrowotne świadczone na rzecz wspólnot

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.) Wartość części: 240000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 394000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 428000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 428000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B- CONSULTING

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131667720

7.3.3) Ulica: ul. Malczewskiego 11/49

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-114

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

- Część 1 dla zadania nr 5 i 6
- Część 2 dla zadania nr 7

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 428000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B- CONSULTING

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131667720

7.3.3) Ulica: ul. Malczewskiego 11/49

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-114

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

- Część 1 dla zadania nr 5 i 6
- Część 2 dla zadania nr 7

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59914 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103680 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103680 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B- CONSULTING

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131667720

7.3.3) Ulica: ul. Malczewskiego 11/49

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-114

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

- Część 1 dla zadania nr 5 i 6
- Część 2 dla zadania nr 7

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103680 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 237200 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 237200 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 237200 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B- CONSULTING

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131667720

7.3.3) Ulica: ul. Malczewskiego 11/49

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-114

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

- Część 1 dla zadania nr 5 i 6
- Część 2 dla zadania nr 7

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 237200 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2024-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi