Remont instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Krakowie przy ul. płk. Francesco Nullo 23

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM. BRACTWA KURKOWEGO W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00245481
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00245481/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-23 12:44
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70ba6c68-0212-4518-842e-ccdb67ffdf0a
Identyfikator
6751268060
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

JERZY PAWŁOWSKINowy Sącz, PL · lot 0
753 990 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00245481 z dnia 2025-05-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Krakowie przy ul. płk. Francesco Nullo 23

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 IM. BRACTWA KURKOWEGO W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000709833

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. płk. Francesco Nullo 23

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-543

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp38@mjo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp38.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-70ba6c68-0212-4518-842e-ccdb67ffdf0a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Krakowie przy ul. płk. Francesco Nullo 23

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70ba6c68-0212-4518-842e-ccdb67ffdf0a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00245481

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00099527/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont instalacji elektrycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Krakowie, ul. F. Nullo 23

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00157277

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP38/ZP/1/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 628920,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej robót budowlanych polegających na wymianie instalacji elektrycznej wraz z malowaniem pomieszczeń, wymianie podłóg i drzwi wewnętrznych w budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Krakowie przy ul. płk. Francesco Nullo 23.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 753990,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1006140,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 753990,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELPAW Jerzy Pawłowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 366833653

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 753990,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Uzupełnienie informacji: Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej : do 36 dni roboczych od
dnia przekazania terenu budowy. Teren budowy zostanie przekazany do 3 dni od dnia zawarcia umowy, lecz nie wcześniej niż 30.06.2025 r.
Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
2025-05-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane