Poprawa warunków akustycznych budynku szkoły przy ul. Batorego 8 we Wrześni

Gmina Września

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00245959
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00245959/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-23 14:14
Lokalizacja
Września, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-966a14d4-71ce-4e5a-a18f-a3f786e30617
Identyfikator
7891001386
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00245959 z dnia 2025-05-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa warunków akustycznych budynku szkoły przy ul. Batorego 8 we Wrześni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Września

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258069

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Września

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-300

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@wrzesnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wrzesnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wrzesnia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa warunków akustycznych budynku szkoły przy ul. Batorego 8 we Wrześni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-966a14d4-71ce-4e5a-a18f-a3f786e30617

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00245959

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039200/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Poprawa warunków akustycznych dla budynku SSP Nr 6 we Wrześni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00219767

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-271/ 37 /WIK-RI/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 246980,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z poprawą warunków akustycznych budynku szkoły przy ul. Batorego 8 we Wrześni wg dokumentacji projektowej, przedmiarów robót oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych przekazanych przez Zamawiającego wraz z SWZ.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje: dodanie elementów ograniczających przenoszenie hałasów pomiędzy pomieszczeniami, dołożenie skrzynek rozprężnych wraz z izolacją akustyczną i tłumików elastycznych przed każdym elementem nawiewnym i wywiewnym, wpięcie w główny ciąg sztucera, dołożenie rewizji umożliwiających czyszczenie instalacji, regulacja hydrauliczna całej instalacji wentylacji, przegląd wszystkich przejść instalacji wentylacji przez ściany wewnętrzne budynku, uszczelnienie oraz czyszczenie całej instalacji wentylacji od wewnątrz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dnia 21 maja 2025 roku o godz. 10:55 upłynął termin składania ofert w niniejszym postępowaniu. Do wyznaczonego terminu nie została złożona żadna oferta. W związku z powyższym postępowanie zostaje unieważnione.
2025-05-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane