DOSTAWY – Dostawa sprzętu komputerowego do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00246350
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00246350/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-25 15:59
Lokalizacja
Częstochowa, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12536f47-3d7a-422d-843d-914234e5d8bc
Identyfikator
5732512593
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Stacje roboczeKomputery przenośneKolorowe drukarki atramentoweSkanery komputerowePakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

1 przyznane

KAROL KOWALSKICzęstochowa, PL · lot 0
143 545,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00246350 z dnia 2025-05-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWY – Dostawa sprzętu komputerowego do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152076519

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pułaskiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 34 324 12 28

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@plastyk.czest.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/plastykczestochowa

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-12536f47-3d7a-422d-843d-914234e5d8bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWY – Dostawa sprzętu komputerowego do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12536f47-3d7a-422d-843d-914234e5d8bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00246350

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00178107

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SK.26.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa sprzętu komputerowego do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie w asortymencie:
I. Komputery stacjonarne – typ I – 11 sztuk
II. Komputery stacjonarne – typ II – 7 sztuk
III. Komputer laptop – typ I – 1 sztuka
IV. Komputer laptop – typ II – 1 sztuka
V. Komputer laptop – typ III – 1 sztuka
VI. Drukarka – 1 sztuka
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią:
- załącznik nr 1. do SWZ;
- ust. 5 Rozdziału III. SWZ;
- wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2. do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30214000-2 - Stacje robocze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

30232130-4 - Kolorowe drukarki atramentowe

30216110-0 - Skanery komputerowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 143545,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 143545,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 143545,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma BIS Karol Kowalski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 150522110

7.3.3) Ulica: Aleja Niepodległości 41

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-216

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 143545,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-05-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy