Roboty remontowe polegające na wymianie wykładziny podłogowej oraz malowaniu pokoi biurowych w budynkach Urzędu Skarbowego w Wieluniu, ul. Krakowskie Przedmieście 34

Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00459699
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00459699/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-16 10:56
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-552b42bf-7db9-4ceb-995e-f2abba9fa6e2
Identyfikator
7251045452
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00459699 z dnia 2024-08-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe polegające na wymianie wykładziny podłogowej oraz malowaniu pokoi biurowych w budynkach Urzędu Skarbowego w Wieluniu,
ul. Krakowskie Przedmieście 34

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Kościuszki 83

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-436

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.lodz@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodzkie.kas.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ias-lodz.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty remontowe polegające na wymianie wykładziny podłogowej oraz malowaniu pokoi biurowych w budynkach Urzędu Skarbowego w Wieluniu,
ul. Krakowskie Przedmieście 34

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-552b42bf-7db9-4ceb-995e-f2abba9fa6e2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00459699

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00104503/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont pomieszczeń oraz roboty remontowo-malarskie w jednostkach IAS w Łodzi: US w Radomsku, Kutnie, Wieluniu, Łasku i Zgierzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440197

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1001-ILZ.260.27.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty remontowe w budynku Izby Administracji Skarbowej w Łodzi – Urzędu Skarbowego w Wieluniu, ul. Krakowskie Przedmieście 32

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający 1 sierpnia 2024 r. wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez negocjacji, udostępniając na stronie internetowej, pod adresem:
https://ias-lodz.ezamawiajacy.pl/pn/ias-lodz/demand/notice/public/137643/details ogłoszenie o zamówieniu nr: 2024/BZP 00440197/01 wraz z pełną dokumentacją
postępowania.
Zgodnie z otrzymaną nową dokumentacją w dniu 13 sierpnia 2024 r. oraz informacją od
dysponenta środków zaistniała konieczność zmiany zakresu przedmiotu zamówienia
w porównaniu do pierwotnej wersji. Zgodnie z nowym zakresem prac, w ramach przyznanych
środków należy wykonać:
1) Remont sanitariatów w zakresie ścian i sufitów, stolarki drzwiowej oraz wymiana
osprzętu sanitarnego;
2) Dostosowanie starego sanitariatu na parterze dla osób z niepełnosprawnościami;
3) Remont Sali obsługi w zakresie przystosowania wejścia i stanowiska obsługi dla osób z
niepełnosprawnościami, roboty remontowo-malarskie ścian i sufitu oraz wymianę
oświetlenia na enegrooszczędne wraz z przeróbką instalacji elektrycznej dla
racjonalnego korzystania z oświetlenia (wydzielenia stref).
Powyższy zakres prac całkowicie zmienia zakres pierwotnego opisu, który obejmował remont
pokoi biurowych poprzez wymianę wykładzin dywanowych PCV, wymianę starych lamp oraz
roboty remontowo-malarskie ścian i sufitów.
Ujawnione, nowe potrzeby Zamawiającego polegające na rozszerzeniu zakresu
zamówienia wpływają na bezcelowość prowadzenia postępowania. W obecnym stanie zmiana
treści ogłoszenia oraz dostosowanie dokumentacji projektowej całkowicie zmieniłaby
charakter zamówienia.
Zgodnie z powyższym, w przedmiocie zamówienia wystąpiły okoliczności powodujące,
że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione a warunki zawarcia umowy nie mają
sensu. Zasadne jest dokonanie czynności unieważnienia postępowania, gdyż cel prowadzenia
postępowania tj. udzielenia zamówienia zgodnie z założeniami Zamawiającego nie zostanie
osiągnięty.
Jednocześnie, w ocenie Zamawiającego, czynność unieważnienia postępowania nie
doprowadzi do uszczerbku dla celu postępowania, jakim jest wybór Wykonawcy i zawarcie
umowy w sprawie zamówienia publicznego, ponieważ Zamawiający zamierza ponownie
wszcząć postępowanie, po otrzymaniu zaktualizowanej dokumentacji projektowej.
Zgodnie z art. 256 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.) w związku z art. 90 ust 3
2024-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane