SUKCESYWNE DOSTAWY PIECZYWA DO ARESZTU ŚLEDCZEGO W ELBLĄGU ORAZ ODDZIAŁU ZEWNĘTRZNEGO W BRANIEWIE ARESZTU ŚLEDCZEGO W ELBLĄGU

Areszt Śledczy w Elblągu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00247015
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00247015/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-26 11:03
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b06a9fa-077d-4096-99e1-22686848fd81
Identyfikator
5781042986
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

Wykonawcy

2 przyznane

PIEKARNIA TYROLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBarczewo, PL · lot 0
76 784,14 PLN
PIEKARNIA WARMIŃSKA M.ŁAWRUKAJTIS-KLIMKOWSKA M.ŁAWRUKAJTIS SPÓŁKA JAWNABraniewo, PL · lot 1
61 792,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00247015 z dnia 2025-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
SUKCESYWNE DOSTAWY PIECZYWA DO ARESZTU ŚLEDCZEGO W ELBLĄGU ORAZ ODDZIAŁU ZEWNĘTRZNEGO W BRANIEWIE ARESZTU ŚLEDCZEGO W ELBLĄGU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Elblągu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000319730

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 12 Lutego 4a

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 55 611 21 09

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: as_elblag@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/oisw_olsztyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SUKCESYWNE DOSTAWY PIECZYWA DO ARESZTU ŚLEDCZEGO W ELBLĄGU ORAZ ODDZIAŁU ZEWNĘTRZNEGO W BRANIEWIE ARESZTU ŚLEDCZEGO W ELBLĄGU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b06a9fa-077d-4096-99e1-22686848fd81

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00247015

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00111881/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 SUKCESYWNE DOSTAWY PIECZYWA DO ARESZTU ŚLEDCZEGO W ELBLĄGU I ODDZIAŁU ZEWNĘTRZNEGO W BRANIEWIE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: D/Kw.2232.1.2025.KW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 143618,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Chleb pszenno -żytni; bochenek 300 g; krojony; opakowanie foliowe; etykieta zawierająca nazwę oraz rodzaj produktu, nazwę oraz adres producenta lub dostawcy, termin przydatności do spożycia, warunki przechowywania, skład i wagę 15 000kg
2. Chleb pszenny; bochenek 300 g; krojony; opakowanie foliowe; etykieta zawierająca nazwę oraz rodzaj produktu, nazwę oraz adres producenta lub dostawcy, termin przydatności do spożycia, warunki przechowywania, skład i wagę 2475 kg
3. Chleb razowy; bochenek 500 g; krojony; opakowanie foliowe; etykieta zawierająca nazwę oraz rodzaj produktu, nazwę oraz adres producenta lub dostawcy, termin przydatności do spożycia, warunki przechowywania, skład i wagę 400 kg
4. Bułka tarta; opakowania do 1 kg, etykieta zawierająca nazwę oraz rodzaj produktu, nazwę oraz adres producenta lub dostawcy, termin przydatności do spożycia, warunki przechowywania, skład i wagę 40 kg
5. Bułka pszenna (kajzerka) 50g 265 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.) Wartość części: 80137,46 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Chleb pszenno -żytni; bochenek 300 g; krojony; opakowanie foliowe; etykieta zawierająca nazwę oraz rodzaj produktu, nazwę oraz adres producenta lub dostawcy, termin przydatności do spożycia, warunki przechowywania, skład i wagę 9000 kg
2. Chleb pszenny; bochenek 300 g; krojony; opakowanie foliowe; etykieta zawierająca nazwę oraz rodzaj produktu, nazwę oraz adres producenta lub dostawcy, termin przydatności do spożycia, warunki przechowywania, skład i wagę 280 kg
3. Chleb razowy; bochenek 500 g; krojony; opakowanie foliowe; etykieta zawierająca nazwę oraz rodzaj produktu, nazwę oraz adres producenta lub dostawcy, termin przydatności do spożycia, warunki przechowywania, skład i wagę 800 kg
4. Bułka tarta; opakowania do 1 kg, etykieta zawierająca nazwę oraz rodzaj produktu, nazwę oraz adres producenta lub dostawcy, termin przydatności do spożycia, warunki przechowywania, skład i wagę 35 kg
5. Bułka pszenna (kajzerka) 50g 500 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.) Wartość części: 63481,28 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76784,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104116,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 76784,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piekarnia Tyrolska Sp z.o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393871941

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 31

7.3.4) Miejscowość: Barczewo

7.3.5) Kod pocztowy: 11-010

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 76784,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61792,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61792,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61792,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piekarnia Warmińska M.Ławrukajtis-Klimkowska, M. Ławrukajtis Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5821291283

7.3.3) Ulica: Stefczyka 61

7.3.4) Miejscowość: Braniewo

7.3.5) Kod pocztowy: 14-500

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61792,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy