Usługa druku informatora oraz ulotki informacyjnej dla Działu Promocji

Politechnika Morska w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00459818
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00459818/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-16 11:39
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-577e1e7f-58e8-4c69-9c07-fc49b1a088ff
Identyfikator
8510006388
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi drukowania i dostawy

Wykonawcy

1 przyznane

POLIGRAFIA "BRO-KAL" MARCIN KALETA, AGNIESZKA BROŻYNA S.C.Masłów, PL · lot 0
8820 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00459818 z dnia 2024-08-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa druku informatora oraz ulotki informacyjnej dla Działu Promocji

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Morska w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145129

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wały Chrobrego 1-2

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@pm.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pm.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pm_szczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa druku informatora oraz ulotki informacyjnej dla Działu Promocji

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-577e1e7f-58e8-4c69-9c07-fc49b1a088ff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00459818

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00398913/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Usługa druku informatora oraz ulotki informacyjnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409364

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP-BW/262-4/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 9600,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest usługa druku informatora oraz ulotki informacyjnej dla Działu Promocji.

a) Informator:
Format 180 x 180 mm (łączna liczba stron 44)
Środek
40 stron, kolor 4x4, kreda mat 130 g, lakier offsetowy/dyspersyjny
plus okładka
4 strony, kolor 4x4, kreda mat 250 g, laminat matowy 1x0
oprawa miękka szyta (2 zszywki)
Nakład 4000 szt
Zamawiający dostarczy pracę w formie PDF.
Dostawa zlecenia na koszt wykonawcy.
Druk odbędzie się na materiałach własnych Wykonawcy.
Przedmiot zamówienia otrzyma ISBN nadany przez Zamawiającego

b) Ulotka informacyjna:
kreda mat 250 g
folia mat dwustronnie
kolor CMYK 4/4
rozmiar 77mm x 210mm
*dziurka w jednym rogu (dla 2 tys. sztuk) 3mm od krawędzi
Ilość łącznie 14.000 szt – w tym 2 tys. z dziurką (*), 12 tys. bez dziurki
Zamawiający dostarczy pracę w formie PDF.
Dostawa zlecenia na koszt wykonawcy.
Druk odbędzie się na materiałach własnych Wykonawcy.

2) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych
i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych.

3) Nomenklatura wg CPV: 79823000-9 – usługi drukowania i dostawy.

2. Rozwiązania równoważne

Zamawiający nie przewiduje rozwiązań równoważnych.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 20

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 20

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8820,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16248,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8820,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Poligraficzne Marcin Kaleta

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ABgees Agnieszka Brożyna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6572241587

7.3.3) Ulica: Mąchocice Kapitulne, ul. Dolna 69

7.3.4) Miejscowość: Masłów

7.3.5) Kod pocztowy: 26-001

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8820,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-16

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia.
Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie 8 dni roboczych licząc od dnia przekazania materiałów przez Zamawiającego, jednak nie później niż do 16.09.2024 r.
2024-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi