2025 Dostawa butli tlen. finansowanym z proj. „Poprawa niekorzystnych czynników zdrowotnych w środowisku pracy WSRM w Łodzi.” Finansowanego ze środków Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027
Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00247170
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00247170/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-05-26 11:36
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9324cd4b-7606-4919-83cf-ee0e7494d27a
- Identyfikator
- 9471887289
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Butle
Wykonawcy
1 przyznane
MEDGAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
423 900 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00247170 z dnia 2025-05-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
2025 Dostawa butli tlen. finansowanym z proj. „Poprawa niekorzystnych czynników zdrowotnych w środowisku pracy WSRM w Łodzi.” Finansowanego ze środków Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 473066188
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warecka 2
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-202
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wsrm.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wsrm.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wsrm.lodz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
2025 Dostawa butli tlen. finansowanym z proj. „Poprawa niekorzystnych czynników zdrowotnych w środowisku pracy WSRM w Łodzi.” Finansowanego ze środków Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9324cd4b-7606-4919-83cf-ee0e7494d27a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00247170
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066752/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawa butli tlenowych finansowanym z proj. : „Poprawa niekorzystnych czynników zdrowotnych w środowisku pracy WSRM w Łodzi.” Finansowanego ze środków Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Poprawa niekorzystnych czynników zdrowotnych w środowisku pracy WSRM w Łodzi.” Finansowanego ze środków Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00206834
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DNA.ZP-261/3/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 250 szt. lekkich butli tlenowych ze zintegrowanym zaworem . Szczegółowy opis butli znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39226210-7 - Butle
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 423900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 423900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 423900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Medgaz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7252180956
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 423900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-05-22 do 2025-08-28| 2025-05-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |