Dostawa chemii basenowej na pływalnie funkcjonujące w strukturach Bydgoskiego Centrum Sportu

Bydgoskie Centrum Sportu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00247316
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00247316/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-26 12:07
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd344e5b-7a12-4ee9-a4dd-68fcc43f01c9
Identyfikator
9532444179
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Chemikalia do uzdatniania wody

Wykonawcy

5 przyznanych

WALDEMAR GOTOWICZSzubin, PL · lot 0
72 906,72 PLN
WALDEMAR GOTOWICZSzubin, PL · lot 1
72 906,72 PLN
WALDEMAR GOTOWICZSzubin, PL · lot 2
72 906,72 PLN
WALDEMAR GOTOWICZSzubin, PL · lot 3
72 906,72 PLN
WALDEMAR GOTOWICZSzubin, PL · lot 4
72 906,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00247316 z dnia 2025-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa chemii basenowej na pływalnie funkcjonujące w strukturach Bydgoskiego Centrum Sportu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Bydgoskie Centrum Sportu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 093118025

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gdańska 163

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-674

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bcsbydgoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bcsbydgoszcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarzadzanie obiektami sportowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa chemii basenowej na pływalnie funkcjonujące w strukturach Bydgoskiego Centrum Sportu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd344e5b-7a12-4ee9-a4dd-68fcc43f01c9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00247316

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00031167/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa chemii basenowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00046004

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BCS-2/D/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 338058,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa chemii basenowej na pływalnie funkcjonujące w strukturach Bydgoskiego Centrum Sportu, w zakresie i na warunkach określonych w SWZ wraz z załącznikami.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na pięć części (Pakiety)

1) Pakiet I – Dostawa chemii basenowej na:
a) pływalnię „Aqua Fordon”, zlokalizowaną przy ul. Marcina Kromera 11 w Bydgoszczy,

4.5.3.) Główny kod CPV: 24962000-5 - Chemikalia do uzdatniania wody

4.5.5.) Wartość części: 75124,04 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa chemii basenowej na pływalnie funkcjonujące w strukturach Bydgoskiego Centrum Sportu, w zakresie i na warunkach określonych w SWZ wraz z załącznikami.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na pięć części (Pakiety)
2) Pakiet II– Dostawa chemii basenowej na:
a) pływalnię „Piąta Fala”, zlokalizowaną przy ul. Szarych Szeregów 4a w Bydgoszczy,
b) pływalnię „Neptun”, zlokalizowaną przy ul. Swarzewskiej 10 w Bydgoszczy,

4.5.3.) Główny kod CPV: 24962000-5 - Chemikalia do uzdatniania wody

4.5.5.) Wartość części: 75124,04 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa chemii basenowej na pływalnie funkcjonujące w strukturach Bydgoskiego Centrum Sportu, w zakresie i na warunkach określonych w SWZ wraz z załącznikami.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na pięć części (Pakiety)

3) Pakiet III – Dostawa chemii basenowej na:
a) pływalnię „Laguna”, zlokalizowaną przy ul. Glinki 117 w Bydgoszczy,
b) pływalnię „Perła”, zlokalizowaną przy ul. Adama Grzymały Siedleckiego 11 w Bydgoszczy,

4.5.3.) Główny kod CPV: 24962000-5 - Chemikalia do uzdatniania wody

4.5.5.) Wartość części: 75124,04 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa chemii basenowej na pływalnie funkcjonujące w strukturach Bydgoskiego Centrum Sportu, w zakresie i na warunkach określonych w SWZ wraz z załącznikami.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na pięć części (Pakiety)
4) Pakiet IV – Dostawa chemii basenowej na:
a) pływalnię „Bryza”, zlokalizowaną przy ul. Seweryna Goszczyńskiego 3 w Bydgoszczy,
b) pływalnię „Czwórka”, zlokalizowaną przy ul. Stawowej 39 w Bydgoszczy,

4.5.3.) Główny kod CPV: 24962000-5 - Chemikalia do uzdatniania wody

4.5.5.) Wartość części: 75124,04 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa chemii basenowej na pływalnie funkcjonujące w strukturach Bydgoskiego Centrum Sportu, w zakresie i na warunkach określonych w SWZ wraz z załącznikami.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na pięć części (Pakiety)
5) Pakiet V – Dostawa chemii basenowej na:
a) pływalnię „Łabędź”, zlokalizowaną przy ul. Pijarów 4 w Bydgoszczy,
b) pływalnię „Sardynka”, zlokalizowaną przy ul. Sardynkowej 7 w Bydgoszczy,

4.5.3.) Główny kod CPV: 24962000-5 - Chemikalia do uzdatniania wody

4.5.5.) Wartość części: 75124,04 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72906,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72906,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72906,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Produkcyjno-Usługowy "GOTIX W H GOTOWICZ" Waldemar Gotowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5620007111

7.3.3) Ulica: ul. Merlina 5

7.3.4) Miejscowość: Zamość

7.3.5) Kod pocztowy: 89-200

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72906,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-02-17

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72906,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72906,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72906,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Produkcyjno-Usługowy "GOTIX W H GOTOWICZ" Waldemar Gotowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5620007111

7.3.3) Ulica: ul. Merlina 5

7.3.4) Miejscowość: Zamość

7.3.5) Kod pocztowy: 89-200

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72906,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-02-17

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72906,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72906,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72906,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Produkcyjno-Usługowy "GOTIX W H GOTOWICZ" Waldemar Gotowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5620007111

7.3.3) Ulica: ul. Merlina 5

7.3.4) Miejscowość: Zamość

7.3.5) Kod pocztowy: 89-200

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72906,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-02-17

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72906,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72906,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72906,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Produkcyjno-Usługowy "GOTIX W H GOTOWICZ" Waldemar Gotowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5620007111

7.3.3) Ulica: ul. Merlina 5

7.3.4) Miejscowość: Zamość

7.3.5) Kod pocztowy: 89-200

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72906,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-02-17

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72906,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72906,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72906,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Produkcyjno-Usługowy "GOTIX W H GOTOWICZ" Waldemar Gotowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5620007111

7.3.3) Ulica: ul. Merlina 5

7.3.4) Miejscowość: Zamość

7.3.5) Kod pocztowy: 89-200

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72906,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-02-17
2025-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy