Przebudowa instalacji SAP, instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego oraz montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Urzędu Skarbowego w Kętrzynie

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00247321
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00247321/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-26 12:08
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e16698c4-1930-4e38-b072-9755ba038242
Identyfikator
7391040006
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie infrastruktury okablowaniaRoboty w zakresie okablowania elektrycznego

Wykonawcy

1 przyznane

APE CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
223 915,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00247321 z dnia 2025-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa instalacji SAP, instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego oraz montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Urzędu Skarbowego w Kętrzynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022914

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Marszałka J. Piłsudskiego 59A

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-950

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi3.ias.370000@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ias-olsztyn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa instalacji SAP, instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego oraz montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Urzędu Skarbowego w Kętrzynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e16698c4-1930-4e38-b072-9755ba038242

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00247321

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00117036/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa instalacji SAP, instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego oraz montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Urzędu Skarbowego w Kętrzynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00120499

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2801-ILZ.260.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 236425,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac budowalnych w zakresie wykonania:
1) przebudowy systemu sygnalizacji pożarowej;
2) przebudowy instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego;
3) montażu przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w nw. dokumentach:
1) opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ,
2) projekt umowy - Załącznik nr 4 do SWZ.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu robót zawarty jest w:
1) Załączniku nr 2 do umowy - dokumentacji projektowej obejmującej:
a) projekt architektoniczno – budowlany „Przebudowy instalacji ssp, instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego oraz montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu w budynku Urzędu Skarbowego w Kętrzynie”, opracowany przez DAMIR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa – lipiec 2024 r.,
b) projekt techniczny - SYSTEM SYGNALIZACJI POŻAROWEJ opracowany przez DAMIR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa – lipiec 2024 r.,
c) projekt techniczny - INSTALACJA ELEKTRYCZNA AWARYJNEGO OŚWIETLENIA EWAKUACYJNEGO ORAZ MONTAŻ PRZECIPOŻAROWEGO WYŁĄCZNIKA PRĄDU opracowany przez DAMIR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa – lipiec 2024 r.,
2) Specyfikację Techniczneą Wykonania i Odbioru robót budowlanych (STWiOR) stanowiącą Załącznik nr 2a do umowy,
3) Przedmiar robót stanowiący Załącznik nr 2b do umowy,
4) pozwolenie Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr IZNR.5142.472.2024.sb z dnia 03.09.2024 r., stanowiące Załącznik nr 3 do umowy,
5) pozwolenie na budowę decyzja nr 163/24 z dnia 26.11.2024 r. stanowiące Załącznik nr 4 do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 223915,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 564520,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 223915,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: APE Construction Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 520189816

7.3.3) Ulica: ul. Wały Piastowskie 1/1508

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-855

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca wykona własnymi siłami następujące roboty budowlane stanowiące przedmiot umowy: Wykonanie okablowania instalacji SSP, wykonanie instalacji Oświetlenia awaryjnego i pozostałe roboty budowlane, a Podwykonawcom powierzy wykonanie następujących robót budowlanych stanowiących przedmiot umowy: Montaż urządzeń SSP i uruchomienie SSP.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 223915,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane