„2025-Zakup i dostawa fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej”

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00247426
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00247426/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-26 12:32
Lokalizacja
Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-818273f7-faf2-450f-b447-9c2352316585
Identyfikator
7431977329
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ładowarki czołowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00247426 z dnia 2025-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„2025-Zakup i dostawa fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280358173

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zbożowa 8

1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89-761-06-50

1.5.8.) Numer faksu: 89-761-06-50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgo@zgobartoszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zgobartoszyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/11108129/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


podmiot prawa publicznego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka odpadami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„2025-Zakup i dostawa fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-818273f7-faf2-450f-b447-9c2352316585

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00247426

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00231839

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGO-ZP/01/2025/TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ładowarka fabrycznie nowa - wyprodukowana w latach 2024-2025
Bardzo dobry techniczny stan techniczny ładowarki, bez wad ukrytych
Produkt seryjny nie będący prototypem
Maksymalna ilość przepracowanych motogodzin nie więcej niż 15 mtg
Ładowarka z napędem na 4 koła
dalszy opis w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 43250000-0 - Ładowarki czołowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do wyznaczonego terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
2025-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy