Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych w ramach zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej 3 budynków przy ul. Starołęckiej 40 w Poznaniu”

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof Wacława Dąbrowskiego - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00247470
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00247470/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-26 12:41
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe8c13c2-1cd8-432d-a3c7-561845332516
Identyfikator
5250008264
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty przygotowawcze do świadczenia usługRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągówWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń filtrującychRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi instalowania sprzętu do przesyłu energii elektrycznejUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynkówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00247470 z dnia 2025-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych w ramach zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej 3 budynków przy ul. Starołęckiej 40 w Poznaniu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof Wacława Dąbrowskiego - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000053835

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowiecka, 36

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-532

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@ibprs.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ibprs.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ibprs.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Inny zamawiający

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność naukowo - badawcza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych w ramach zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej 3 budynków przy ul. Starołęckiej 40 w Poznaniu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe8c13c2-1cd8-432d-a3c7-561845332516

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00247470

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036186/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych w ramach zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej 3 budynków przy ul. Starołęckiej 40 w Poznaniu”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności współfinansowany przez Unię Europejską w ramach NextGenerationEU oraz realizowane w ramach przedsięwzięcia rozbudowy publicznego zaplecza analityczno – laboratoryjnego w sektorze rolno – spożywczym w ramach części inwestycji: budowa lub modernizacja laboratoriów instytutów nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00207215

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.22.8.2025_DA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych na podstawie programu funkcjonalno użytkowego dla zadania inwestycyjnego pod nazwą pn. „Innowacyjne laboratoria krajowego sektora rolno-żywnościowego - Poprawa efektywności energetycznej 3 budynków przy ul. Starołęckiej 40 w Poznaniu”. W zakres zamówienia wchodzi wykonanie modernizacji budynku Instytutu – Zakładu Koncentratów Spożywczych i Produktów Skrobiowych pyzy ul. Starołęckiej 40 w Poznaniu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45317400-6 - Instalowanie urządzeń filtrujących

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

51112100-1 - Usługi instalowania sprzętu do przesyłu energii elektrycznej

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71251000-2 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie wpłynęła żadna oferta
2025-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane