Wykonanie rob. bud. polegających na dostosowaniu instalacji elektrycznej i odgromowej w obiektach IMGW -PIB w Gdyni do wymagań bezpieczeństwa oraz dostosowaniu budynku do aktualnych przepisów ppoż

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00459851
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00459851/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-16 11:55
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12408b12-2827-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
5250008809
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie różnych nawierzchniWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne hydrauliczneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie okienRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie wentylacjiRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwiInstalowanie nawierzchni podłogowychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00459851 z dnia 2024-08-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie rob. bud. polegających na dostosowaniu instalacji elektrycznej i odgromowej w obiektach IMGW -PIB w Gdyni do wymagań bezpieczeństwa oraz dostosowaniu budynku do aktualnych przepisów ppoż

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000080507

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podleśna 61

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-673

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 781 774 100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.kajak@imgw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://imgw.eb2b.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://imgw.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Hydrologia i Meteorologia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie rob. bud. polegających na dostosowaniu instalacji elektrycznej i odgromowej w obiektach IMGW -PIB w Gdyni do wymagań bezpieczeństwa oraz dostosowaniu budynku do aktualnych przepisów ppoż

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12408b12-2827-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00459851

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369422

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP-262-23/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Wykonanie robót budowlanych polegających na dostosowaniu instalacji elektrycznej i odgromowej w obiektach IMGW -PIB w Gdyni do wymagań bezpieczeństwa oraz dostosowaniu budynku IMGW-PIB w Gdyni do aktualnych przepisów przeciwpożarowych". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421132-8 - Instalowanie okien

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W zamówienia złożono 2 oferty, z których każda podlegała odrzuceniu.
2024-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane