Dostawa artykułów biurowych i papieru dla LODR w Końskowoli

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00247630
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00247630/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-26 13:10
Lokalizacja
Końskowola, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6d75585c-5b29-471d-aa2e-b6610086760e
Identyfikator
7160014150
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różny sprzęt i artykuły biurowePapier kserograficzny

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00247630 z dnia 2025-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów biurowych i papieru dla LODR w Końskowoli

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004204461

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pożowska 8

1.5.2.) Miejscowość: Końskowola

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-130

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wodr@wodr.konskowola.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wodr.konskowola.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lodr-konskowola.ezamawiajacy.pl/pn/lodr-konskowola/demand/notice/publicpzp/current/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpCurrentNoticePublicList

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


doradztwo rolnicze

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa artykułów biurowych i papieru dla LODR w Końskowoli

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d75585c-5b29-471d-aa2e-b6610086760e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00247630

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00123137/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 art. biurowe, papier

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00190365

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawy art. biurowych dla LODR w Końskowoli

4.5.3.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.5.) Wartość części: 107000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawy papieru dla LODR w Końskowoli

4.5.3.) Główny kod CPV: 30197644-2 - Papier kserograficzny

4.5.5.) Wartość części: 25500,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożona została oferta przez BIURO PLUS L.A. KOPTYRA SP.J., HANDLOWA 4B, 37-450 STALOWA WOLA. Oferta została odrzucona z postępowania zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5) – jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 19.05.2025 r. – wykonawca BIURO PLUS L.A. KOPTYRA SP.J., HANDLOWA 4B, 37-450 STALOWA WOLA przesłał do zamawiającego informację w sprawie uchylenia się od zawarcia umowy. Ponieważ w postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta, zamawiający unieważnia postępowanie.

2025-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy