Adaptacja budynku szkoły w Wełninie wraz z zagospodarowaniem terenu w celu utworzenia klubu dziecięcego
Gmina Solec-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00459874
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00459874/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-16 12:04
- Lokalizacja
- Solec-Zdrój, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62826404-11e5-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
- Identyfikator
- 6551879623
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00459874 z dnia 2024-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja budynku szkoły w Wełninie wraz z zagospodarowaniem terenu w celu utworzenia klubu dziecięcego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Solec-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010754
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja 10
1.5.2.) Miejscowość: Solec-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-131
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 413776039
1.5.8.) Numer faksu: 413776022
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@solec-zdroj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.solec-zdroj.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://solec-zdroj.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja budynku szkoły w Wełninie wraz z zagospodarowaniem terenu w celu utworzenia klubu dziecięcego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62826404-11e5-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00459874
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00066996/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Utworzenie klubu dziecięcego na terenie Gminy Solec-Zdrój
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków Krajowy Plan Odbudowy (KPO) i budżetu państwa2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00325255
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIG.701.12.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1004184,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Adaptacja budynku szkoły w Wełninie wraz z zagospodarowaniem terenu w celu utworzenia klubu dziecięcego”.
1.1 Zamówienie obejmuje m.in:
- częściowe wyburzenia ścian,
- demontaż części stolarki okiennej i drzwiowej i montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej i wewnętrznej,
- demontaż posadzki i warstw podposadzkowych w pomieszczeniach przeznaczonych na pobyt dzieci, sanitariatów i pokoju administracyjnego dla personelu klubu dziecięcego,
- demontaż i wykonanie nowych posadzek w pozostałych pomieszczeniach,
- wykonanie nowych ścian murowanych i zamurowań otworów w ścianach,
- wykonanie nowych przegród poziomych i pionowych w systemie suchej zabudowy,
- wykonanie nowych lub odtworzenie zdemontowanych fragmentów izolacji termicznej ścian,
- wykonanie tzw. „skrzydeł ogniowych” przy ścianach zewnętrznych na granicy stref pożarowych po nowym podziale budynku na strefy pożarowe po wydzieleniu klubu dziecięcego,
- wykonanie przebudowy i rozbudowy instalacji sanitarnych wod-kan i c.o.,
- wykonanie nowej instalacji wewnętrznej enn,
- wykonanie zespołu wejściowego z pochylnią dla osób niepełnosprawnych przy elewacji frontowej budynku,
- wykonanie tarasu z nawierzchnią utwardzoną o funkcji komunikacyjno-wypoczynkowej przy elewacji południowej budynku,
- wykonanie balustrad pochylni, zespołu wejściowego i tarasu,
- wykonanie utwardzenia terenu dla celów komunikacyjnych wokół budynku,
- wykonanie przyłącza wody do celów przeciwpożarowych ze studnią wodomierzową i wewnętrzną instalacją hydrantową,
- wykonanie elementów hybrydowej, grawitacyjno-mechanicznej instalacji wentylacyjnej na potrzeby projektowanego klubu dziecięcego,
- dostawę i montaż wyposażenia klubu dziecięcego,
- utworzenie placu zabaw na potrzeby klubu dziecięcego,
- uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu.
1.2 Wykonawca udziela gwarancji na roboty budowlane. Wykonawca określa czas trwania okresu gwarancji w formularzu ofertowym. Gwarancja może zostać udzielona odpowiednio na okres 36/42/48/54/60/66/72 miesięcy. Czas trwania okresu gwarancji oceniany będzie w kryterium oceny ofert zgodnie z zapisami pkt 21 SWZ.
Gwarancja i rękojmia będzie liczona od dnia następnego po dacie odbioru końcowego całości przedmiotu zamówienia. Gwarancja obejmuje między innymi, poza warunkami ujętymi prawnie, nieodpłatną (wliczoną w cenę oferty) naprawę oraz konserwację i przeglądy oraz regulacje wynikające z warunków gwarancji producenta/ów w okresie gwarancyjnym realizowaną w miejscu użytkowania, przez osoby lub podmioty posiadające stosowną autoryzację producenta/ów lub ich wymianę.
1.3 Oferowane i dostarczone materiały muszą być fabrycznie nowe, nieuszkodzone, wolne od wad, kompletne, zdatne do prawidłowej eksploatacji - zgodnie z zakresem funkcjonalnym i jego przeznaczeniem, nadto oznaczone znakiem CE, muszą posiadać odpowiednie atesty, deklaracje zgodności z obowiązującymi normami, certyfikaty bezpieczeństwa.
2. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Tomie II i III SWZ w tym m.in. w:
a/ dokumentacji projektowej wraz z „Zestawieniem wyposażenia klubu dziecięcego” stanowiącym Załącznik nr 1 do przedmiaru robót,
b/ specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych,
c/ projektowanych postanowieniach umowy.
Dokumenty wymienione w powyżej należy traktować jako wzajemnie objaśniające, a w przypadku rozbieżności lub dwuznaczności, wyjaśnienia i uzupełnienia winny być wydane przez Zamawiającego, który udzieli Wykonawcy odpowiednich instrukcji.
3. Wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia zostały określone w SWZ.
Powyższe wymagania określają w szczególności:
1) rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia;
2) sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób;
uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
39100000-3 - Meble
39162000-5 - Pomoce naukowe
39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe
39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1070000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1070000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1070000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): HENRYK CIRA ZAKŁAD USŁUGOWY
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: INTECH PIOTR CIAMAGA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6551238373
7.3.4) Miejscowość: Pieczonogi 109A
7.3.5) Kod pocztowy: 28-220
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1070000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 165 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |