Modernizacja istniejącego systemu telekomunikacyjnego Zamawiającego wraz z infrastrukturą teletechniczną

GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00247771
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00247771/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-26 13:34
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9cf81b3f-d3ab-4b02-80c0-34fd0b093014
Identyfikator
5783051446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

System telekomunikacyjny

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
996 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00247771 z dnia 2025-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja istniejącego systemu telekomunikacyjnego Zamawiającego wraz
z infrastrukturą teletechniczną

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 1

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elblag.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1091250

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja istniejącego systemu telekomunikacyjnego Zamawiającego wraz
z infrastrukturą teletechniczną

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9cf81b3f-d3ab-4b02-80c0-34fd0b093014

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00247771

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026410/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Aktualizacja i modernizacja telefonii AVAYA w UM.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00187905

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.19.2025.AD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 976000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia
Modernizacja istniejącego systemu telekomunikacyjnego Zamawiającego wraz z infrastrukturą teletechniczną.

Przedmiotem zamówienia będzie modernizacja istniejącego systemu telekomunikacyjnego (opartego o AVAYA AURA w wersji R6) zainstalowanego u Zamawiającego oraz świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi serwisu technicznego oraz gwarancyjnego na wykonany przedmiot zamówienia zgodny z Załącznikiem nr 1 do projektu Umowy stanowiącego ZAŁĄCZNIK NR 3 do SWZ.

2. Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi serwisu technicznego stanowiącego przedmiot zamówienia przez 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu końcowego.

3. Usługa stanowiąca przedmiot zamówienia świadczona będzie w siedzibie Zamawiającego lub zdalnie poprzez usługę zdalnego dostępu, w zależności od bieżących wymagań Zamawiającego.

4. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi serwisu technicznego polegającej na:
1) świadczeniu usługi service-desk, w ramach której Wykonawca zapewni możliwość zgłaszania błędów i usterek za pomocą telefonu i poczty elektronicznej,
2) odtworzeniu po usunięciu awarii konfiguracji urządzeń na taką jak była przed awarią,
3) świadczeniu usług konsultacyjnych (np. pomoc przy konfiguracji nowych usług, rozbudowie).

5. Wykonawca zobowiązany będzie do modernizacji systemu telekomunikacyjnego Zamawiającego zgodnie z wymaganiami wymienionymi w Załączniku nr 1 do projektu umowy stanowiącego ZAŁĄCZNIK NR 3 do SWZ do dnia 27.09.2025 r., przy czym Wykonawca winien zapewnić ciągłe działanie zmodernizowanego systemu w dniu 27.09.2025 r. ze względu na wygaśnięcie certyfikatu w dotychczasowym systemie u Zamawiającego, ale uruchomienie nowego systemu winno nastąpić nie wcześniej niż w dniu 27.09.2025 r.

6. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 12 miesięcy gwarancji na sprzęt stanowiący przedmiot zamówienia, licząc od daty odbioru przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia i podpisania protokołu końcowego przedmiotu zamówienia. Okres gwarancji zaproponowany przez Wykonawcę będzie jednym z kryteriów, na podstawie których Zamawiający będzie wybierał najkorzystniejszą ofertę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32524000-2 - System telekomunikacyjny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 996300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 996300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 996300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANDRA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5220000499

7.3.3) Ulica: ul. Pryzmaty 6/8

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-226

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 996300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-27

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

dot. pkt 8.3) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Termin rozpoczęcia: w dniu podpisania umowy
Termin zakończenia: 27 września 2025 r.
Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi serwisu technicznego stanowiącego przedmiot zamówienia przez 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu końcowego.
2025-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi