Opracowanie aktualizacji dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa budynku nr 7– etap I budowy obiektów Urzędu Morskiego w Gdyni” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego

Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00247876
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00247876/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-26 13:59
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-54b8e5f7-699c-405b-81f0-8e5b544ade42
Identyfikator
5860014932
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

"CKK ARCHITEKCI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGdynia, PL · lot 0
670 251,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00247876 z dnia 2025-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie aktualizacji dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa budynku nr 7– etap I budowy obiektów Urzędu Morskiego w Gdyni” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bernarda Chrzanowskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-338

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@umgdy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umgdy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umgdy.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie aktualizacji dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa budynku nr 7– etap I budowy obiektów Urzędu Morskiego w Gdyni” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54b8e5f7-699c-405b-81f0-8e5b544ade42

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00247876

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00149975

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.371.24.2025.JL

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 550000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie wielobranżowej dokumentacji projektowej, uzyskanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia pozwoleń (decyzji) oraz pełnienie nadzoru autorskiego. Obszar objęty inwestycją położony jest na terenie Portu Gdynia i jest w całości własnością Skarbu Państwa, a Inwestor posiada prawo do dysponowania nieruchomością na cele budowlane z tytułu trwałego zarządu Dyrektora Urzędu Morskiego. Przedsięwzięcie zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby Urzędu Morskiego w Gdyni przy ul. Chrzanowskiego 10.
Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami zawiera Załącznik nr 2 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 670251,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1323390,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 670251,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CKK Architekci Sp. z o. o. sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 360213228

7.3.3) Ulica: Świętojańska 87/14

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.5) Kod pocztowy: 81-389

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 670251,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

2025-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi