Modernizacja placu zabaw na Skwerze Brzezinki w dzielnicy Białogon w Kielcach

Gmina Kielce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00247950
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00247950/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-26 14:13
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e49d1959-5a7c-46e0-8ca4-a5b846a8546d
Identyfikator
6572617325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie zagospodarowania terenuObiekty rekreacyjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaWyposażenie placów zabawRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

KORA JAMER I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNABiadoliny Szlacheckie 190, PL · lot 0
405 432,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00247950 z dnia 2025-05-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu zabaw na Skwerze Brzezinki w dzielnicy Białogon w Kielcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-303

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.bzp@um.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kielce.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e49d1959-5a7c-46e0-8ca4-a5b846a8546d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja placu zabaw na Skwerze Brzezinki w dzielnicy Białogon w Kielcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e49d1959-5a7c-46e0-8ca4-a5b846a8546d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00247950

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043379/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Modernizacja placu zabaw na Skwerze Brzezinki w dzielnicy Białogon w Kielcach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00175554

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AK-IV.271.20.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 395691,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji placu zabaw na Skwerze Brzezinki
w dzielnicy Białogon w Kielcach.
2. Przedmiot zamówienia podzielony został na etapy (Etap I i II) i obejmuje w szczególności:
2.1. w zakresie Etapu I:
1) opracowanie na podstawie Programu funkcjonalno-użytkowego, stanowiącego Załącznik
nr 5 do SWZ, oraz obowiązujących przepisów, Dokumentacji projektowej dotyczącej wykonania przedmiotu zamówienia;
2) uzyskanie na koszt własny, niezbędnych i wymaganych przepisami, map, uzgodnień, opinii, badań i sprawdzeń Dokumentacji projektowej, potrzebnych do opracowania kompletnej Dokumentacji projektowej, umożliwiającej dokonanie zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych;
2.2. w zakresie Etapu II:
1) demontaż istniejących urządzeń zabawowych i elementów placu zabaw (zestawu zabawowego i drewnianych belek wokół niego, karuzeli, piaskownicy, huśtawek wahadłowych, tablicy z regulaminem, fragmentu drewnianego ogrodzenia ok. 10 m.);
2) zakup, dostawę i montaż urządzeń i elementów placu zabaw:
a) dużego wielofunkcyjnego urządzenia zabawowego (1 szt.),
b) piaskownicy integracyjnej (1 szt.),
c) karuzeli integracyjnej dla osób niepełnosprawnych (1 szt.),
d) zestawu modułowego z panelami tematycznymi i sensorycznymi (1 szt.),
e) huśtawki wahadłowej pojedynczej z siedziskiem bocianie gniazdo (1 szt.),
f) bujaka 1 osobowego sprężynowca -różne zwierzątka (3 szt.),
g) bujaka sprężynowca 2 osobowego typu „zwierzątko” (1 szt.),
h) huśtawki wagowej podwójnej (1 szt.),
i) tunelu do czołgania,
j) urządzenia zabawowego tematycznego typu domek,
k) kosza do segregacji odpadów 4-komorowy (1szt.),
l) ławek z oparciem i podłokietnikami (2 szt.),
m) regulaminu palcu zabaw /tablica informacyjna (1 szt.);
3) wykonanie nawierzchni bezpiecznej w formie wylanej z poliuretanu pod karuzelą integracyjną dla osób niepełnosprawnych, panelami sensorycznymi, dużym zestawem zabawowym, piaskownicą oraz urządzeniami które wymagają tzw. strefy bezpieczeństwa – ilość niezbędna do zastosowanych urządzeń;
4) wykonanie inwentaryzacji zieleni istniejącej na terenie objętym opracowaniem w zakresie niezbędnym do realizacji zadania,
5) nasadzenia roślinne – niskie i średniej wysokości byliny, krzewy podnoszące stan wizualny
i estetyczny obiektu zg. z wizualizacją projektową zaakceptowaną przez Zamawiającego,
6) wykonanie podjazdów o szerokości dostosowanej dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, ułożenie chodnika z kostki bezfazowej w celu umożliwienia dojścia / dojazdu osobom niepełnosprawnym do urządzeń zabawowych,
7) wykonanie barierki ochronnej wokół kamienia z tablicą pamiątkową,
8) odtworzenie nawierzchni po przeprowadzonych robotach budowlanych, poprzez wyrównanie, humusowanie i obsianie trawą,
9) uzyskanie wymaganych certyfikatów z kontroli wykonanego zagospodarowania terenu, potwierdzającego jego zgodność z normami, przeprowadzonej przez specjalistę ds. bezpieczeństwa lub inną akredytowaną jednostkę,
10) wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej i opracowanie dokumentacji powykonawczej.
3. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia w zakresie Etapu I i II określają:
– Program funkcjonalno-użytkowy, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ,
– wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 405432,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 484410,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 405432,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KORA JAMER I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850257028

7.3.3) Ulica: Biadoliny Szlacheckie

7.3.4) Miejscowość: Biadoliny Szlacheckie

7.3.5) Kod pocztowy: 32-828

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 405432,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane