Wykonanie dokumentacji projektowej na rozbudowę, przebudowę dróg gminnych na terenie Gminy Dąbrówka w podziale na części. Liczba części 3
GMINA DĄBRÓWKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00248285
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00248285/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-05-26 16:02
- Lokalizacja
- Dąbrówka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b879aaa3-e944-48b4-a432-732e8475fb90
- Identyfikator
- 1251334785
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00248285 z dnia 2025-05-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej na rozbudowę, przebudowę dróg gminnych na terenie Gminy Dąbrówka w podziale na części. Liczba części 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBRÓWKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 14
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-252
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@dabrowka.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowka.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dabrowka/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej na rozbudowę, przebudowę dróg gminnych na terenie Gminy Dąbrówka w podziale na części. Liczba części 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b879aaa3-e944-48b4-a432-732e8475fb90
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00248285
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038884/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Opracowanie dokumentacji projektowej budowy dróg na terenie Gminy Dąbrówka w podziale na części.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00202843
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZRS.271.1.4.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 Rozbudowa przebudowa drogi gminnej ulicy Kościelnej w DąbrówcePrzedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego rozbudowy przebudowy drogi gminnej ulicy Kościelnej w Dąbrówce na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Nr 4324W do drogi gminnej ul. Jana Pawła II obręb 0017 Małopole w pikietaż 0+000,00 do piekietażu 0+900,00 , gmina Dąbrówka wraz z uzyskaniem decyzji na realizację inwestycji drogowej (ZRID).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera rozdział III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 150000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 Rozbudowa przebudowa drogi gminnej ulicy Wąskiej we WszeborachPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego rozbudowy przebudowy drogi gminnej ulicy Wąskiej na odcinku od skrzyżowania z drogą gminną Nr 430113W ul. Trakt Napoleoński w pikietaż 0+000,00 do piekietażu 0+1250,00 w miejscowości Wszebory, gmina Dąbrówka wraz z uzyskaniem decyzji na realizację inwestycji drogowej (ZRID).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera rozdział III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 180000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 Rozbudowa przebudowa drogi gminnej Nr 000024 w TeodorowiePrzedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego Rozbudowy przebudowy drogi gminnej Nr 000024W w miejscowości Teodorów w pikietażu 0+000,00 od dz. ew nr 230/4 do piekietażu 0+850,00 dz. ew. 222/5 w miejscowości Teodorów, gmina Dąbrówka wraz z uzyskaniem decyzji na realizację inwestycji drogowej (ZRID).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera rozdział III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 175000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przekracza kwotę która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przekracza kwotę która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przekracza kwotę która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
| 2025-05-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |