usługa dystrybucji energii elektrycznej dla punktu poboru pn. „Magazyn paliw/bocznica kolejowa” zlokalizowanego w Świętoszowie, 59-726 Świętoszów, dz. nr 718/1, 721/1, 734/1
Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00249385
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00249385/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-05-27 11:34
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2883a3fc-f64e-4372-b167-13e50a9ac159
- Identyfikator
- 8960006170
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przesył energii elektrycznej
Wykonawcy
1 przyznane
TAURON DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot 0
208 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00249385 z dnia 2025-05-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
usługa dystrybucji energii elektrycznej dla punktu poboru pn. „Magazyn paliw/bocznica kolejowa” zlokalizowanego w Świętoszowie, 59-726 Świętoszów, dz. nr 718/1, 721/1, 734/1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930103906
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Obornicka 126
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-984
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 261-65-68-01
1.5.8.) Numer faksu: 261-65-68-02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rziwroclaw.kancelaria@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rziwroclaw.wp.mil.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
usługa dystrybucji energii elektrycznej dla punktu poboru pn. „Magazyn paliw/bocznica kolejowa” zlokalizowanego w Świętoszowie, 59-726 Świętoszów, dz. nr 718/1, 721/1, 734/12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2883a3fc-f64e-4372-b167-13e50a9ac159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00249385
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00098378/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Dystrybucja energii elektrycznej dla punktu poboru pn. Magazyn paliw/bocznica kolejowa zlokalizowanego w Świętoszowie na dz.718/1, 721/1, 734/1, 734/2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Spółka Tauron Dystrybucja S.A. jest jedynym dystrybutorem energii elektrycznej w obszarze działania Rejonowego Zarządu Infrastruktury, który może zrealizować usługę
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 26/V/SGKiE/256/U
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 169105,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
usługa dystrybucji energii elektrycznej dla punktu poboru pn. „Magazyn paliw/bocznica kolejowa” zlokalizowanego w Świętoszowie, 59-726 Świętoszów, dz. nr 718/1, 721/1, 734/1, (734/3, 734/4-dawniej 734/2)
4.5.3.) Główny kod CPV: 65310000-9 - Przesył energii elektrycznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tauron Dystrybucja S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6110202860
7.3.3) Ulica: ul. Podgórska 25 A
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-035
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa została zawarta na czas nieokreślony| 2025-05-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |