ZP.59.2024_Dostawa samochodowej myjni automatycznej dla KWP w Krakowie
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00460086
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00460086/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-16 13:38
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ebce9e02-2a33-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6750005594
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00460086 z dnia 2024-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZP.59.2024_Dostawa samochodowej myjni automatycznej dla KWP w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351081570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mogilska 109
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-571
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.fundusze@malopolska.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://malopolska.policja.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ebce9e02-2a33-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP.59.2024_Dostawa samochodowej myjni automatycznej dla KWP w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebce9e02-2a33-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00460086
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059334/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.12 Dostawa myjni automatycznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.59.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Opis przedmiotu zamówienia z CPV;
1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż oraz uruchomienie myjni portalowej w hali budynku nr 15 na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przy ul Mogilskiej 109, przeprowadzenie instruktażu pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi i konserwacji urządzenia, oraz przekazanie myjni do eksploatacji.
2) W zakres zadania wchodzi m.in.: dostawa, montaż, posadowienie myjni portalowej wraz z szynami oraz jej uruchomienie w istniejącym pomieszczeniu myjni samochodowej.
3) Na przyłączu instalacji wodnej do myjni, Wykonawca zamontuje elektroniczny zmiękczacz wody, zabezpieczający instalację wodną maszyny przed powstawaniem kamienia, który także jest przedmiotem dostawy.
4) Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe i pochodzić z bieżącej produkcji.
5) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ.
6) Oferowane przez Wykonawcę produkty muszą spełniać wszelkie wymagania określone przez Zamawiającego w załączniku nr 2 do SWZ.
7) Zamawiający wymaga udzielenia minimum 24 miesięcznej gwarancji bez ograniczenia ilości myć od podpisania protokołu odbioru po uruchomieniu myjni, jednak nie krótszej niż gwarancja producenta.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42995000-7 - Różne maszyny czyszczące
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 363861,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 392862,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 363861,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KARCHER Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 350468108
7.3.3) Ulica: ul. Stawowa 138-140
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-346
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 363861,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-11-30 do 2024-12-19| 2024-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |