Remont dachu Archiwum Państwowego w Szczecinie obiektu w Dobrej
Archiwum Państwowe w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00460135
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00460135/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-16 14:08
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fcdc42ea-93e6-4416-9de6-d42f47770907
- Identyfikator
- 8511990858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00460135 z dnia 2024-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu Archiwum Państwowego w Szczecinie obiektu w Dobrej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Archiwum Państwowe w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001181
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Św. Wojciecha 13
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-410
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91 4335002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dag@szczecin.ap.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szczecin.ap.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://apszczecin.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
archiwistyka
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu Archiwum Państwowego w Szczecinie obiektu w Dobrej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcdc42ea-93e6-4416-9de6-d42f47770907
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00460135
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00363660/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont dachu Archiwum Państwowego w Szczecinie obiektu w Dobrej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417525
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAG.260.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 178052,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot Zamówienia: „Remont dachu Archiwum Państwowego w Szczecinie obiektu w Dobrej”
Znak sprawy: DAG.260.3.2024
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa:
Załącznik nr 1 do SWZ – Projekt budowlany wraz z rysunkami
Załącznik nr 1a do SWZ – Przedmiar robót
Załącznik nr 1b do SWZ – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
Załącznik nr 1c do SWZ – Pozwolenie na budowę
Prace będą prowadzone w czynnym obiekcie, w którym będzie prowadzona bieżąca działalność, muszą być prowadzone w sposób niezakłócający funkcjonowania obiektu. Prace nie mogą być prowadzone w dni robocze w godzinach 19:00 – 7:00 ani w soboty lub dni ustawowo wolne od pracy. Prace prowadzone będą bezpośrednio po zakończeniu usuwania azbestowego pokrycia dachowego przez inny podmiot.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy PZP, unieważnił postępowanie prowadzone w trybie podstawowym na Remont dachu Archiwum Państwowego w Szczecinie obiektu w Dobrej, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty Wykonawcy Cezary Gozdera, ul. Szeroka 4, 71-211 Szczecin, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, ponadto Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209100 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282227,41 PLN
| 2024-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |