Likwidacja szkody zadaniowej w budynku Szkoły Podstawowe nr 1 w Bolszewie przy ul. Szkolnej 13

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00460139
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00460139/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-16 14:09
Lokalizacja
Bolszewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d0a1b074-eeb9-4d70-b4ca-a2fb8c8c1d5d
Identyfikator
5881842841
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjnePokrywanie podłóg i ścianInstalowanie drzwi i okienRoboty sanitarneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

HENRYK BARZOWSKIWejherowo, PL · lot 0
110 380,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00460139 z dnia 2024-08-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Likwidacja szkody zadaniowej w budynku Szkoły Podstawowe nr 1 w Bolszewie przy ul. Szkolnej 13

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190403199

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 13

1.5.2.) Miejscowość: Bolszewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-239

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatx@xspbolszewo.xszkolnax.net.us

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.spbolszewo.szkolna.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Likwidacja szkody zadaniowej w budynku Szkoły Podstawowe nr 1 w Bolszewie przy ul. Szkolnej 13

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0a1b074-eeb9-4d70-b4ca-a2fb8c8c1d5d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00460139

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Bezpośrednią przyczyną zalania pomieszczeń było wystąpienie siły wyższej
Pęknięcia wężyków przyłączeniowych do wody pod wpływem podwyższonego ciśnienia wody w dniach 20.07.2024 i 21.07.24 w dwóch pomieszczeniach sal dydaktycznych poziomu II piętra nowej części budynku ,oraz pomieszczeń dydaktycznych i gospodarczych poziomu parteru i przyziemia w starej części szkoły . I opady deszczu powodujące szkody zalaniowe z pokrycia dachowego .
Z uwagi na duży stopień zniszczeń spowodowanych szkodami Zamawiający podjął decyzję o wykonaniu kompleksowego remontu sal dydaktycznych w nowej częśći budynku szkolnego i pomieszczeń poziomu parteru i przyziemia w starej części budynku szkolnego , wymiany podejść z wężykami przyłączeniowymi umywalek ,wymiany , instalacji elektrycznej oświetleniowej oraz instalacji gniazd wtykowych

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP1.271.01.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Likwidacja szkody zadaniowej w budynku Szkoły Podstawowe nr 1 w Bolszewie przy ul. Szkolnej 13 w zakresie :


1. Likwidacji – usuwania wody z powierzchni posadzek wraz z myciem
2. Osuszania pomieszczeń osuszaczami wraz z monitorowaniem urzadzeń i sprawdzania pomiarów wilgotności
3. Usunięcia mebli i wyposażenia wraz z zabezpieczeniem
4. Wywozu materiałów porozbiórkowych wraz z utylizacją
5. Likwidacji zacieków pomieszczenia sal dydaktycznych ,pomieszczenia przyziemia ,sanitarne, i szatnie itp. Odparzenia uszkodzenia powłok malarskich / gruntowania i malowania sufitów i ścian
6. rozebrania miejscowa posadzki z wykładzin podłogowych wraz z naprawą podłoża /uzkodzenia powłok posadzkowych i ścian działowych
7. wymiany stolarki otworowej drzwiowej i okiennej / wypaczenia po zalaniu /
8. wymiany opraw oświetleniowych i osprzętu wraz z pomiarami powykonawczymi
9. Zabezpieczenia podłóg podczas realizacji prac remontowych
10. likwidacji zacieków pokrycia dachowego /skutki nawałnic i intensywnych opadów deszczu /

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45232460-4 - Roboty sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110380,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 110380,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110380,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

w ramach kryterium kosztu - rachunek kosztów cyklu życia zgodnie z art. 245 ustawy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Budowlany ‘’HEMAL’’ Wejherowo,,ul. Odrębnej 16

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5880004150

7.3.3) Ulica: Odrębna 16

7.3.4) Miejscowość: Wejherowo

7.3.5) Kod pocztowy: 84-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110380,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-08-30
2024-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane