Zakup ścinarki do poboczy dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00250869
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00250869/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-05-28 08:29
- Lokalizacja
- Oleśnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69a05ca1-9a08-4f8f-b410-ab363897802f
- Identyfikator
- 9111693896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00250869 z dnia 2025-05-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup ścinarki do poboczy dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931963210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 52C
1.5.2.) Miejscowość: Oleśnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp-olesnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zdp-olesnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11002641.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pełnienie funkcji zarządcy dróg powiatowych w rozumieniu przepisów ustawy o drogach
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup ścinarki do poboczy dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69a05ca1-9a08-4f8f-b410-ab363897802f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00250869
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00052237/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Zakup ścinarki do poboczy dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00219378
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-DZP.252.11.2025.MM-B
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Zakup ścinarki do poboczy dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy”.
2. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust. 3 obejmuje zakup wraz z dostawą fabrycznie nowej ścinarki do poboczy do siedziby Zamawiającego Powiat Oleśnicki – Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy, ul. Wojska Polskiego 52c, 56-400 Oleśnica, montaż do ciągnika rolniczego New Holland / T6.155 Dynamic Comand oraz przeszkolenie pracowników z montażu, obsługi i konserwacji dostarczonej maszyny.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ (Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia).
4. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego zawiera załącznik nr 1 do SWZ (Projekt umowy).
5. Wymagany przez Zamawiającego termin gwarancji i rękojmi wynosi 24 miesiące.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43300000-6 - Maszyny i sprzęt budowlany
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43210000-8 - Maszyny do usuwania gleby
43230000-4 - Maszyny zgarniające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne unieważnienia:Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp w brzmieniu: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia: W terminie przewidzianym w Specyfikacji Warunków Zamówienia na składanie ofert wpłynęła następująca oferta:
Oferta Nr 1 HYDROG Zakład Budowy Maszyn Eksport Import Krzysztof Cichocki Ul. Demokratyczna 119BC 93-348 Łódź, cena brutto: 738 000,00 zł
Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 738 000,00 zł brutto. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 450 000,00 zł brutto i jest w stanie zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
| 2025-05-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |