Dostawy: oznakowanych laserowo „Bl Op” narzędzi chirurgicznych wielokrotnego użytku do uzupełnienia zestawów operacyjnych

Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00250933
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00250933/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-28 08:51
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-caa89088-8fd0-4b93-a14c-55a1ceeff27f
Identyfikator
8732714039
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Techniki operacyjne

Wykonawcy

2 przyznane

AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL · lot 0
41 757,12 PLN
DARIUSZ WOLSKIWarszawa, PL · lot 1
1089,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00250933 z dnia 2025-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy: oznakowanych laserowo „Bl Op” narzędzi chirurgicznych wielokrotnego użytku do uzupełnienia zestawów operacyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313408

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 13

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 631 03 41

1.5.8.) Numer faksu: 14 631 03 37

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ssz.tar.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ssz.tar.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ssz_tar

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy: oznakowanych laserowo „Bl Op” narzędzi chirurgicznych wielokrotnego użytku do uzupełnienia zestawów operacyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caa89088-8fd0-4b93-a14c-55a1ceeff27f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00250933

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019024/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.43 Dostawy: oznakowanych laserowo „Bl Op” narzędzi chirurgicznych wielokrotnego użytku do uzupełnienia zestawów operacyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00128549

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AE/ZP-27-13/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 39556,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet Nr 1 – Oznakowane laserowo narzędzia chirurgiczne do uzupełnienia zestawów operacyjnych. Dostawy oznakowanych laserowo narzędzi chirurgicznych do uzupełnienia zestawów operacyjnych w ilości i i o parametrach określonych w poz.1-22 w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu cenowym. Zamawiający wymaga aby na dostarczanych narzędziach chirurgicznych wielokrotnego użytku ujętych w zakresie Pakietu Nr 1 umieszczona była nazwa lub logo lub skrót (inicjał) producenta, numer katalogowy produktu oraz oznakowanie CE. Zamawiający wymaga ujęcia w cenie oferty oznakowania laserowego „Bl Op” wszystkich oferowanych w zakresie Pakietu Nr 1 narzędzi. Narzędzia winny być oznakowane przed dostarczeniem Zamawiającemu. Wszystkie narzędzia chirurgiczne zaoferowane w zakresie Pakietu Nr 1 muszą być dostosowane do sterylizacji parą wodą pod ciśnieniem w temperaturze 134 ºC przez 5-10 minut.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33160000-9 - Techniki operacyjne

4.5.5.) Wartość części: 38736,9 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet Nr 2 – Oznakowany laserowo haczyk artroskopowy. Dostawy oznakowanego laserowo haczyka artroskopowego w ilości i i o parametrach określonych w poz.1 w Załączniku Nr 1 do SWZ - Formularzu cenowym. Zamawiający wymaga aby na dostarczanych narzędziach chirurgicznych wielokrotnego użytku ujętych w zakresie Pakietu Nr 2 umieszczona była nazwa lub logo lub skrót (inicjał) producenta, numer katalogowy produktu oraz oznakowanie CE. Zamawiający wymaga ujęcia w cenie oferty oznakowania laserowego „Bl Op” wszystkich oferowanych w zakresie Pakietu Nr 2 narzędzi. Narzędzia winny być oznakowane przed dostarczeniem Zamawiającemu. Wszystkie narzędzia chirurgiczne zaoferowane w zakresie Pakietu Nr 2 muszą być dostosowane do sterylizacji parą wodą pod ciśnieniem w temperaturze 134 ºC przez 5-10 minut.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33160000-9 - Techniki operacyjne

4.5.5.) Wartość części: 819,44 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41757,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41757,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41757,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 630002936

7.3.3) Ulica: ul. Tysiąclecia 14

7.3.4) Miejscowość: Nowy Tomyśl

7.3.5) Kod pocztowy: 64-300

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41757,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1089,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1089,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1089,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dar-Med Dariusz Wolski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 141006051

7.3.3) Ulica: ul. 1 Sierpnia 34a lok. 51

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-134

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1089,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy