ZP.75.2024_Dostawa gazów specjalistycznych oraz azotu ciekłego.
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00460202
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00460202/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-16 14:41
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-094e2dbb-2cac-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6750005594
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wodór, argon, gazy szlachetne, azot i tlen
Wykonawcy
2 przyznane
MESSER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChorzów, PL · lot 0
5584,2 PLNMESSER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChorzów, PL · lot 1
167 703,12 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00460202 z dnia 2024-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZP.75.2024_Dostawa gazów specjalistycznych oraz azotu ciekłego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351081570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mogilska 109
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-571
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.fundusze@malopolska.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://malopolska.policja.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-094e2dbb-2cac-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP.75.2024_Dostawa gazów specjalistycznych oraz azotu ciekłego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-094e2dbb-2cac-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00460202
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059334/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Dostawa gazów specjalistycznych, azotu ciekłego dla Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.75.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1 – dostawę ciekłego azotu (2000 litrów) 2) Szczegółowe określenie asortymentu i ilości zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. Załącznik ten jest równocześnie Formularzem cenowym.3) Oferowane przez Wykonawcę produkty muszą spełniać wszelkie wymagania określone przez Zamawiającego w załączniku nr 2 do SWZ.
4) Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
5) Zamawiający wymaga 12 miesięcznej gwarancji okresu przydatności do stosowania dostarczanego azotu ciekłego oraz gazów specjalistycznych, licząc od daty dostawy danej partii.
6) Dostawy będą realizowane do Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Krakowie (ul. Mogilska 109, 31-571 Kraków), w dni robocze od godziny 08:00 do 15:00.
7) Jeżeli termin dostawy przedmiotu zamówienia przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, dostawa nastąpi w następujący po nim bezpośrednio dzień roboczy.
8) Dostawa ciekłego azotu będzie realizowana do zbiorników będących w posiadaniu Zamawiającego.
9) Napełnianie zbiornika ciekłym azotem, odbywać się będzie w miejscu wskazanym przez Zamawiającego przy udziale upoważnionych pracowników Zamawiającego, bez dodatkowego wynagrodzenia.
10) Zamawiający nie posiada butli do gazów specjalistycznych. Dostawy gazów specjalistycznych w butlach Wykonawca będzie realizował dostosowanym to tego środkiem transportu bez dodatkowego wynagrodzenia.
11) Transport ciekłego azotu i gazów specjalistycznych odbywać się będzie zgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami przy przewozie substancji niebezpiecznych drogą lądową (ADR).
12) Zawarcie umowy ramowej nie pozbawia Zamawiającego prawa do zamawiania przedmiotowych dostaw
w drodze odrębnych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w przypadku gdy Zamawiający stwierdzi brak zainteresowania składaniem ofert Wykonawczych ze strony Wykonawców objętych umową ramową lub w innych uzasadnionych przypadkach
4.5.3.) Główny kod CPV: 24111000-5 - Wodór, argon, gazy szlachetne, azot i tlen
4.5.5.) Wartość części: 5040,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2 – dostawę gazów specjalistycznych:− helu (100 butli),
− powietrza syntetycznego (45 butli),
− wodoru (2 butle),
− azotu (2 butle).
2) Szczegółowe określenie asortymentu i ilości zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. Załącznik ten jest równocześnie Formularzem cenowym.
3) Oferowane przez Wykonawcę produkty muszą spełniać wszelkie wymagania określone przez Zamawiającego w załączniku nr 2 do SWZ.
4) Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był dopuszczony do obrotu i stosowania na terenie Polski zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
5) Zamawiający wymaga 12 miesięcznej gwarancji okresu przydatności do stosowania dostarczanego azotu ciekłego oraz gazów specjalistycznych, licząc od daty dostawy danej partii.
6) Dostawy będą realizowane do Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Krakowie (ul. Mogilska 109, 31-571 Kraków), w dni robocze od godziny 08:00 do 15:00.
7) Jeżeli termin dostawy przedmiotu zamówienia przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, dostawa nastąpi w następujący po nim bezpośrednio dzień roboczy.
8) Dostawa ciekłego azotu będzie realizowana do zbiorników będących w posiadaniu Zamawiającego.
9) Napełnianie zbiornika ciekłym azotem, odbywać się będzie w miejscu wskazanym przez Zamawiającego przy udziale upoważnionych pracowników Zamawiającego, bez dodatkowego wynagrodzenia.
10) Zamawiający nie posiada butli do gazów specjalistycznych. Dostawy gazów specjalistycznych w butlach Wykonawca będzie realizował dostosowanym to tego środkiem transportu bez dodatkowego wynagrodzenia.
11) Transport ciekłego azotu i gazów specjalistycznych odbywać się będzie zgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami przy przewozie substancji niebezpiecznych drogą lądową (ADR).
12) Zawarcie umowy ramowej nie pozbawia Zamawiającego prawa do zamawiania przedmiotowych dostaw
w drodze odrębnych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w przypadku gdy Zamawiający stwierdzi brak zainteresowania składaniem ofert Wykonawczych ze strony Wykonawców objętych umową ramową lub w innych uzasadnionych przypadkach
4.5.3.) Główny kod CPV: 24111000-5 - Wodór, argon, gazy szlachetne, azot i tlen
4.5.5.) Wartość części: 228606,14 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5584,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6026,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5584,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Messer Polska sp z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 810389784
7.3.3) Ulica: ul. Maciejkowicka 30
7.3.4) Miejscowość: Chorzów
7.3.5) Kod pocztowy: 41-503
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5584,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167703,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244934,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167703,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Messer Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 810389784
7.3.3) Ulica: ul. Maciejkowicka 30
7.3.4) Miejscowość: Chorzów
7.3.5) Kod pocztowy: 41-503
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167703,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |