Projekt i budowa toru rowerowego typu „pumptrack” na terenie sportowo rekreacyjnym w Płochocinie, Gmina Ożarów Mazowiecki

Gmina Ożarów Mazowiecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00251409
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00251409/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-28 10:33
Lokalizacja
Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0716bc99-8165-453d-a44a-96fa1527de29
Identyfikator
1181766202
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejObiekty rekreacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL · lot 0
708 967,51 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00251409 z dnia 2025-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Projekt i budowa toru rowerowego typu „pumptrack” na terenie sportowo rekreacyjnym w Płochocinie, Gmina Ożarów Mazowiecki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ożarów Mazowiecki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271269

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 731 32 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@ozarow-mazowiecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ozarow-mazowiecki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0716bc99-8165-453d-a44a-96fa1527de29

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Projekt i budowa toru rowerowego typu „pumptrack” na terenie sportowo rekreacyjnym w Płochocinie, Gmina Ożarów Mazowiecki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0716bc99-8165-453d-a44a-96fa1527de29

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00251409

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00059761/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa toru rowerowego typu Pump Truck w Płochocinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00140145

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 647200,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu i budowa toru rowerowego typu „pumptrack” na terenie sportowo rekreacyjnym w Płochocinie, Gmina Ożarów Mazowiecki

2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
a) wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej toru rowerowego typu „pumptrack” na terenie sportowo rekreacyjnym w Płochocinie wraz z zagospodarowaniem.
b) uzyskanie wszelkich zgód, uzgodnień, pozwoleń w tym decyzji pozwolenia na budowę/zgłoszenia, decyzji pozwolenia na użytkowanie (o ile będzie dotyczyć),
c) budowę kompletnego toru rowerowego typu „pumptrack” na terenie sportowo rekreacyjnym w Płochocinie wraz z zagospodarowaniem.
d) nadzór autorski.

3. Zakres robót budowlanych obejmuje m. in.:
a) opracowanie dokumentacji
b) roboty przygotowawcze i ziemne,
c) wykonanie rekreacyjnego toru rowerowego typu :pumptruck”

- Powierzchnia całkowita toru (pasma jezdne wraz ze skarpami) - min. 1800 m2
- Powierzchnia pasm jezdnych (powierzchnia nawierzchni bitum.) - min. 570 m2
- Długość pasm jezdnych toru (potocznie rozumiana jako dł. toru) - min. 300 mb
- Szerokość użytkowa pasm jezdnych - min. 180 cm
- Wysokość typowych przeszkód (muld napędzających) - min. 35 max. 85cm
- Wysokość zakrętów (band) i przeszkód (wybicia/lądowania) - min. 100 max. 140cm
- Ilość zakrętów profilowanych (band) - min. 5 szt.

d) plantowanie terenu, nasadzenia i założenie trawnika z rolki
e) wykonanie utwardzonego placu odpoczynku
f) wykonanie oświetlenia i monitoringu
g) inne roboty budowlane

4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje także:
– obsługę geodezyjną w zakresie niezbędnym do realizacji przedmiotu zamówienia,
– wykonanie geodezyjnej dokumentacji powykonawczej,
– oraz wszystkie elementy wymienione w dowolnej części Programu Funkcjonalno-Użytkowego, dalej w treści jako: ,,PFU’’ stanowiącego załącznik Nr 1 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), a mające wpływ na cenę ofertową przedmiotu zamówienia.

5. Szczegółowy opis zakresu przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku Nr 1 do SWZ, na który składa się:
- Program funkcjonalno – użytkowy zgodny z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20.12.2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. z 2021 r. poz. 2454)
wraz ze zbiorczym zestawieniem robót

6. Zamawiający, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga aby przedmiot zamówienia jako zamówienie przeznaczone do użytku osób fizycznych spełniało wymagania w zakresie dostępności dla wszystkich użytkowników, w tym dla osób niepełnosprawnych. Wymagane jest zrealizowanie zamówienia w taki sposób, aby osoby fizyczne wymienione powyżej mogły korzystać z niego bez żadnych utrudnień i ograniczeń.
Szczegółowe wymagania określono w dokumentacji przetargowej, tj. załączniku Nr 1 do SWZ.

7. Zgodnie z art. 310 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający może unieważnić przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 708967,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 878600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 708967,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROW sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527762667

7.3.3) Ulica: Warszawska 95A/7

7.3.4) Miejscowość: Łomianki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-092

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1. Roboty budowlane, roboty elektryczne, roboty zieleniarskie, roboty brukowe - podwykonawcy zostaną wybrani po podpisaniu umowy,
2. Budowa Pumptracku - ROW Marcin Kulaszewicz
3. opracowanie projektu toru rowerowego typu „pumptrack” - QUARTUM

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 708967,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane