Przeglądy i naprawy aparatury do hemodializy i terapii nerkozastępczej - 41/TP/2025

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00251719
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00251719/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-28 11:44
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0900fa00-0e99-4b6f-9b67-58197e79848a
Identyfikator
8393179849
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

Wykonawcy

1 przyznane

FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA - SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL · lot 0
164 667,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00251719 z dnia 2025-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeglądy i naprawy aparatury do hemodializy i terapii nerkozastępczej - 41/TP/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770901511

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Hubalczyków 1

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpital.slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.slupsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeglądy i naprawy aparatury do hemodializy i terapii nerkozastępczej - 41/TP/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0900fa00-0e99-4b6f-9b67-58197e79848a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00251719

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00231995

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 41/TP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 191133,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przeglądów oraz napraw sprzętu i aparatury medycznej będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. Rodzaj i ilości sprzętu i aparatury wyszczególnione zostały w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164667,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 164667,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 164667,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 783-14-80-785

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164667,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Zamawiający zobowiązuje się zapłacić Wykonawcy wynagrodzenie za realizację przedmiotu zamówienia zgodne z ceną ustaloną w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji – na podstawie złożonej oferty kwotę:

1) wartość umowy w zakresie usług przeglądów wynosi:
netto: 152 470,00 PLN (słownie: sto pięćdziesiąt dwa tysiące czterysta siedemdziesiąt złotych 00/100)
plus podatek VAT w wysokości 8%tj.:
brutto: 164 667,60 PLN (słownie: sto sześćdziesiąt cztery tysiące sześćset sześćdziesiąt siedem złotych 60/100)

Wartość poszczególnych cen jednostkowych przeglądu z dojazdem określa Załącznik nr 2 Formularz asortymentowo-ilościowy, stanowiący integralną część niniejszej Umowy.

2) Wartość umowy w zakresie usług napraw wynosi:
stawka za roboczogodzinę naprawy
netto: 360,00 PLN (słownie: trzysta sześćdziesiąt złotych 00/100)
plus podatek VAT w wysokości 8%tj.:
brutto: 442,80 PLN (słownie: czterysta czterdzieści dwa złote 80/100)
stawka ryczałtowa za dojazd
netto: 310,00 PLN (słownie: trzysta dziesięć złotych 00/100)
plus podatek VAT w wysokości 23%tj.:
brutto: 381,30 PLN (słownie: trzysta osiemdziesiąt jeden złotych 30/100).
2. Zamawiający informuje, że orientacyjna wartość, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie umowy w zakresie napraw (roboczogodziny naprawy z dojazdem/wysyłką oraz części zamienne do napraw) wynosi 36 000,00 PLN brutto – słownie: trzydzieści sześć tysięcy złotych, 00/100.
2025-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi