Remont wiaduktu Powstańców Węgierskich 1956 w ciągu ul. Limanowskiego w Olsztynie

ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00252201
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00252201/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-28 13:16
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c0eb6014-d163-49c7-8e73-1259b043bd2c
Identyfikator
7393851186
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty drogoweRoboty inżynieryjne i budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00252201 z dnia 2025-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wiaduktu Powstańców Węgierskich 1956 w ciągu ul. Limanowskiego w Olsztynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.olsztyn.eu/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont wiaduktu Powstańców Węgierskich 1956 w ciągu ul. Limanowskiego w Olsztynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0eb6014-d163-49c7-8e73-1259b043bd2c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00252201

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00099386/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Remont wiaduktu nad koleją w ciągu ulicy Limanowskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00222356

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.22.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach remontu wiaduktu planuje się wykonanie poniższych prac:
1) zamówienie podstawowe:
- wykonanie nowego przykrycia szczeliny dylatacyjnej;
- skucie odspajających się i spękanych fragmentów betonu konstrukcji nośnej przęsła i uzupełnienie zaprawami PCC;
- naprawa ubytków betonu konstrukcji nośnej przęsła zaprawami PCC;
2) prawo opcji:
- podwyższenie balustrady do wysokości 1,3 m i odnowienie powłoki antykorozyjnej balustrady;
- przełożenie osłon przeciwporażeniowych na zewnętrzną stronę balustrady i odnowienie powłoki antykorozyjnej osłon;
- podwyższenie 12 osłon przeciwporażeniowych do wysokości 2,1 m;
- uzupełnienie prześwitów pomiędzy słupami latarni a osłonami przeciwporażeniowymi;
- wymiana jednej skorodowanej osłony przeciwporażeniowej na nową.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ (dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do 26.05.2025 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
2025-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane