„Wymiana pokrycia podłóg w klasach i na korytarzu części „B” w Szkole Podstawowej w Wierzbięcinie”.

SZKOŁA PODSTAWOWA W WIERZBIĘCINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00252212
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00252212/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-28 13:17
Lokalizacja
Wierzbięcin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-51776855-e684-4afb-83de-8c844ae09f99
Identyfikator
8561683845
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kładzenie i wykładanie podłóg

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ WASILIKGoleniów, PL · lot 0
88 089,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00252212 z dnia 2025-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wymiana pokrycia podłóg w klasach i na korytarzu części „B”
w Szkole Podstawowej w Wierzbięcinie”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA W WIERZBIĘCINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001222984

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 50

1.5.2.) Miejscowość: Wierzbięcin

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 913910795

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wierzbiecin@nowogard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.nowogard.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.nowogard.pl/zamowienia/lista/13.dhtml

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wymiana pokrycia podłóg w klasach i na korytarzu części „B”
w Szkole Podstawowej w Wierzbięcinie”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51776855-e684-4afb-83de-8c844ae09f99

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00252212

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00231861

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPW271/2/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 67828,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje:
Zerwanie starych płytek PCV i ułożenie wykładziny obiektowej typu PCV według poniższej specyfikacji:

1. Powierzchnia – 370 m2 (bez cokołu)
2. Parametry wykładziny:
• Heterogeniczna wykładzina PCV, gr. całkowita 2,2 mm/warstwa użytkowa 1.02 mm
• klasyfikacja obiektowa/ klasyfikacja przemysłowa 34/43
• waga całkowita 3200g/m2
• klasa antypoślizgowości DIN51130 R 10
• antypoślizgowość EN 13893 µ≥0.30
• reakcja na ogień Bfl – sl
• ocena zdolności do elektryzacji ≤ 2 kV
3. Wysokość cokołu 10 cm,
4. W ramach usługi wykonawca wykona na korytarzu 2 elementy dodatkowe:
- figury geometryczne: Koło, Kwadrat, Trójkąt, Prostokąt, - w klasie matematycznej
- osłona na podstawę do akwarium na korytarzu szkolnym

4.5.3.) Główny kod CPV: 45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88089,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113160 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88089,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Darkpol

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8561020808

7.3.3) Ulica: Paderewskiego

7.3.4) Miejscowość: Goleniów

7.3.5) Kod pocztowy: 72-100

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88089,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-10
2025-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane