Przygotowanie i dostarczanie gorących posiłków dla dzieci i młodzieży do siedmiu placówek oświatowych na terenie gminy Pionki w okresie od 03.09.2024 r. do 26.06.2025 r.
Gminny Zarząd Oświaty i Sportu w Pionkach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00460286
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00460286/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-16 17:49
- Lokalizacja
- Pionki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e27a0eb4-22fc-425d-9be9-50b718ed6df3
- Identyfikator
- 7962762366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00460286 z dnia 2024-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Przygotowanie i dostarczanie gorących posiłków dla dzieci i młodzieży do siedmiu placówek oświatowych na terenie gminy Pionki w okresie od 03.09.2024 r. do 26.06.2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Zarząd Oświaty i Sportu w Pionkach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140802550
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zwycięstwa 6a
1.5.2.) Miejscowość: Pionki
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-670
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gzois@gmina-pionki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bipgzoiw.gmina-pionki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e27a0eb4-22fc-425d-9be9-50b718ed6df31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie i dostarczanie gorących posiłków dla dzieci i młodzieży do siedmiu placówek oświatowych na terenie gminy Pionki w okresie od 03.09.2024 r. do 26.06.2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e27a0eb4-22fc-425d-9be9-50b718ed6df3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00460286
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00433386/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Przygotowanie i dostarczanie gorących posiłków dla dzieci i młodzieży do siedmiu placówek oświatowych na terenie gminy Pionki w okresie od 03.09.2024 r. do 26.06.2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439384
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GZOiS.26.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi dostawa posiłków dla uczniów pod wspólną nazwą „Przygotowanie i dostarczanie gorących posiłków dla dzieci i młodzieży do siedmiu placówek oświatowych na terenie gminy Pionki w okresie od 03.09.2024 r. do 26.06.2025 r.”
Zakres zamówienia obejmuje przygotowanie i dostarczenie 1 gorącego posiłku dziennie (zupa lub danie mięsne) dla około 108 uczniów, w dni pracujące. Posiłki nie będą dostarczane w dni wolne od nauki, przerw wakacyjnych i w dni innych przerw powodujących wstrzymanie zajęć stacjonarnych w szkołach.
Wykaz placówek oświatowych, których dotyczy niniejszy przedmiot zamówienia:
1) Publiczna Szkoła Podstawowa Augustów - średnio 8 porcji dziennie,
2) Publiczna Szkoła Podstawowa Czarna - średnio 8 porcji dziennie,
3) Publiczna Szkoła Podstawowa Jaroszki – średnio 12 porcji dziennie,
4) Publiczna Szkoła Podstawowa Laski – średnio 20 porcji dziennie,
5) Publiczna Szkoła Podstawowa Sucha – średnio 17 porcji dziennie,
6) Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jedlni - średnio 19 porcji dziennie,
7) Publiczny Zespół Szkół w Suskowoli - średnio 24 porcje dziennie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15894210-6 - Posiłki szkolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 253 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r.(Dz. U. z 2023 poz. 1605 ze zm) Prawo zamówień publuczych ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2024-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |