Prace adaptacyjne i remontowe związane z dostosowaniem budynku i pomieszczeń do funkcji Klubu Samopomocy w Tarnawce

GMINA MARKOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00252380
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00252380/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-28 13:49
Lokalizacja
Markowa, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-02517ebc-4555-4575-935e-1c0510e6ec27
Identyfikator
8151634385
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotySpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczneRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnychRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne hydrauliczneInstalacje mechaniczneMechaniczne instalacje inżynieryjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty szklarskieNakładanie powierzchni kryjącychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania wnętrzMebleMeble biuroweRóżne meble i wyposażenie

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ SIKORAMunina, PL · lot 0
673 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00252380 z dnia 2025-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace adaptacyjne i remontowe związane z dostosowaniem budynku i pomieszczeń do funkcji Klubu Samopomocy w Tarnawce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MARKOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581809

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1399

1.5.2.) Miejscowość: Markowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-120

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 172265352

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@markowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.markowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugmarkowa.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace adaptacyjne i remontowe związane z dostosowaniem budynku i pomieszczeń do funkcji Klubu Samopomocy w Tarnawce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02517ebc-4555-4575-935e-1c0510e6ec27

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00252380

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00062641/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Centrum Usług Społecznych w miejscowości Tarnawka, Gmina Markowa - Prace adaptacyjne i remontowe związane z dostosowaniem budynku i pomieszczeń do funkcji Klubu Samopomocy w Tarnawce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane w ramach projektu pn.: Centrum Usług Społecznych w Markowej nr FEPK.07.18-IP.01-0011/24 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach działania FEPK.07.18 Usługi społeczne i zdrowotne świadczone w społeczności lokalnej – programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00108041

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 547154,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Prace adaptacyjne i remontowe związane z dostosowaniem budynku i pomieszczeń do funkcji Klubu Samopomocy w Tarnawce” w systemie zaprojektuj i wybuduj.
2. Zadanie realizowane w ramach projektu pn.: Centrum Usług Społecznych w Markowej nr FEPK.07.18-IP.01-0011/24 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach działania FEPK.07.18 Usługi społeczne i zdrowotne świadczone w społeczności lokalnej – programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027
3. W zakres zamówienia wchodzi wykonanie wszystkich niezbędnych prac projektowych oraz robót budowlanych, które umożliwią prawidłowe funkcjonowanie obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
4. Zgodnie ze wszystkimi wymogami określonymi w Programie Funkcjonalno - Użytkowym (dalej PFU) i wynikającymi z obowiązującego prawa, w ramach zaakceptowanej kwoty ofertowej należy zaprojektować i wykonać w szczególności:
 projekt budowlany przebudowy części budynku będącego przedmiotem opracowania wraz z instalacjami wewnętrznymi sanitarnymi (wody ciepłej i zimnej, hydrantowej – w razie konieczności, kotłowni gazowej wraz z instalacją, centralnego ogrzewania, wentylacji, kanalizacji sanitarnej), instalacjami wewnętrznymi elektrycznymi, teletechnicznymi (w tym internet, instalacja telewizyjna), niskoprądowymi (instalacjami: przeciwpożarową (jeśli konieczne), teletechniczną (komputerową), multimedialną, przyzywową), oraz instalacjami zewnętrznymi doprowadzonymi do części budynku będącego przedmiotem opracowania (gazu i energetyczne - policznikowe),
 projekt budowlany rozbudowy budynku o budowę schodów zewnętrznych z pochylnią i zadaszeniem, dojścia do części budynku będącego przedmiotem opracowania, mała architektura;
 niezbędne projekty wykonawcze;
 przedmiary i kosztorysy;
 specyfikacje techniczną wykonania i odbioru robót;
 wytyczne dotyczące BIOZ oraz planu BIOZ na etapie budowy;
 w razie potrzeby opracować niezbędne ekspertyzy techniczne, badania, odkrywki itd.
 zakres przedsięwzięcia obejmuje również uzyskanie niezbędnych uzgodnień projektu budowlanego (m.in. z Zamawiającym - Narada Koordynacyjna, Państwowa Straż Pożarna, Sanepid, inne).
 roboty budowlane na podstawie w/w opracowanej dokumentacji
 dostawę pierwszego wyposażenia inwestycyjnego (m.in. szafki i regały wykonane na zamówienie - szatnia, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie klubowe, pomieszczenie biurowe, pomieszczenie do wypoczynku i rekreacji; meble do zabudowy - szatnia, pomieszczenie biurowe i gospodarcze; meble do zaplecza kuchennego w zabudowie);
5. Szczegółowy zakres prac objętych zamówieniem został zawarty w Programie Funkcjonalno Użytkowym. Założeniem Zamawiającego jest, żeby po zrealizowaniu zadania powstał odrębny lokal, stanowiący odrębna strefę pożarową, z odrębnymi wejściami, odrębnym opomiarowaniem mediów, odrębnym systemem ogrzewania.
6. Przy realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do zachowania dbałości o środowisko naturalne, poprzez m.in. eliminowanie z użycia przedmiotów jednorazowego użytku wykonanych z tworzyw sztucznych, rezygnacji z używania jednorazowych opakowań, toreb, siatek i reklamówek wykonanych z poliolefinowych tworzyw sztucznych, wykorzystywania przy wykonaniu umowy materiałów, które pochodzą z recyklingu lub podlegają procesowi recyklingu itp.
7. Program funkcjonalno-użytkowy stanowi opis przedmiotu zamówienia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45350000-5 - Instalacje mechaniczne

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45441000-0 - Roboty szklarskie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

79932000-6 - Usługi projektowania wnętrz

39100000-3 - Meble

39130000-2 - Meble biurowe

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 673000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1790495,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 673000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Sikora REMBUD 24

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7921462466

7.3.3) Ulica: Sportowa 4

7.3.4) Miejscowość: Munina

7.3.5) Kod pocztowy: 37-514

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 673000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2025-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane