Babidół - budowa świetlicy wiejskiej

Gmina Kolbudy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00253016
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00253016/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-05-28 23:15
Lokalizacja
Kolbudy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-889e9b7c-9bdf-4356-b36b-87a2375eb6e8
Identyfikator
5832535406
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty instalacyjne w budynkachObiekty rekreacyjneWznoszenie ogrodzeńRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

PBHU OBIEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKiełpino, PL · lot 0
753 426,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00253016 z dnia 2025-05-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Babidół - budowa świetlicy wiejskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kolbudy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Staromłyńska 1

1.5.2.) Miejscowość: Kolbudy

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-050

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kolbudy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kolbudy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-889e9b7c-9bdf-4356-b36b-87a2375eb6e8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Babidół - budowa świetlicy wiejskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-889e9b7c-9bdf-4356-b36b-87a2375eb6e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00253016

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034690/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Babidół - budowa świetlicy wiejskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00142928

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 769701,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejącej wiaty oraz budowa nowego budynku świetlicy wiejskiej wraz z niezbędna infrastrukturą.
Wiata zostanie rozbudowana w stronę wschodnią o 2,07m licząc od istniejących słupów. Nawierzchnia pod nowym fragmentem wiaty zostanie wykończona płytą betonową. Konstrukcję wiaty należy odnowić poprzez dwukrotne pomalowanie impregnatem do drewna w kolorze ustalonym z Zamawiającym.
Budynek świetlicy został usytuowany po północno-wschodniej stronie istniejącej wiaty. Od zachodniej strony po stronie wejścia przewidziano pergolę. Poziom posadzki parteru znajduje się na rzędnej 149,6m n.p.t. Poziom posadzki parteru zaprojektowano o 10cm wyżej w stosunku do wiaty istniejącej. Zaprojektowano parterowy, niepodpiwniczony budynek świetlicy.
W ramach inwestycji należy wykonać:
- zabudowę,
- pokrycie terenu (układ terenu, utwardzenia),
- instalację wodociągową,
- instalację kanalizacji sanitarnej,
- instalację elektryczną

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 10

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 753426,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 760000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 753426,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBHU OBIEKT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5891975064

7.3.3) Ulica: ul. Dolna 7A

7.3.4) Miejscowość: Kiełpino

7.3.5) Kod pocztowy: 83-307

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 753426,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-05-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane