Dostawa profesjonalnych bieżni sportowych - dwa komplety

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00253871
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00253871/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-29 11:17
Lokalizacja
Spała, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9aed91b1-26b1-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7010273950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

Wykonawcy

1 przyznane

"VO2MAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWólka Radzymińska, PL · lot 0
364 276,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00253871 z dnia 2025-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa profesjonalnych bieżni sportowych - dwa komplety

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142733356

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al.Prezydenta Ignacego Mościckiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Spała

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-215

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44/719 65 02

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.spala@cos.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.cos.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.cos.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sport

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa profesjonalnych bieżni sportowych - dwa komplety

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9aed91b1-26b1-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00253871

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00219360/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 10/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 284600,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa profesjonalnych bieżni sportowych-dwa komplety

4.5.3.) Główny kod CPV: 37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 364276,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 364276,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 364276,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VO2MAX sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5361914020

7.3.3) Ulica: Cicha 12

7.3.4) Miejscowość: Wólka Radzymińska

7.3.5) Kod pocztowy: 05-126

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 364276,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-10

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia zostało ogłoszone pod nr 510437518-N-2021 z dnia 02.12.2021r. na dostawę profesjonalnych bieżni sportowych w systemie bzp (biuletyn zamówień publicznych ), obecne ogłoszenie zostało stworzone w celu sporządzenia ogłoszenia o wykonaniu umowy
2025-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy