„Świadczenie usług odbioru odpadów komunalnych stałych z budynków Ośrodka dla Osób Uzależnionych SPZOZ Nowy Dworek oraz przekazanie ich do Instalacji Przetwarzania Odpadów”.

OŚRODEK DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "NOWY DWOREK"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00253992
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00253992/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-29 11:51
Lokalizacja
Nowy Dworek, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ca99d28-16b5-4004-bf26-d7d98d5a8edc
Identyfikator
9271028363
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wywozu odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

ENERIS SUROWCE GORZÓW WIELKOPOLSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wielkopolski, PL · lot 0
152 590,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00253992 z dnia 2025-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług odbioru odpadów komunalnych stałych z budynków Ośrodka dla Osób Uzależnionych SPZOZ Nowy Dworek oraz przekazanie ich do Instalacji Przetwarzania Odpadów”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "NOWY DWOREK"

1.3.) Oddział zamawiającego: Nowy Dworek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001286406

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 46

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dworek

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-200

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 535393901

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: i.pohrebny@nowydworek.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowydworek.com/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://nowydworek.ezamawiajacy.pl/pn/NDWOREK/demand/207837/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Świadczenie usług odbioru odpadów komunalnych stałych z budynków Ośrodka dla Osób Uzależnionych SPZOZ Nowy Dworek oraz przekazanie ich do Instalacji Przetwarzania Odpadów”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ca99d28-16b5-4004-bf26-d7d98d5a8edc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00253992

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00217606

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/ZP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Świadczenie usług odbioru odpadów komunalnych stałych z budynków Ośrodka dla Osób Uzależnionych SPZOZ Nowy Dworek oraz przekazanie ich do Instalacji Przetwarzania Odpadów”.
Miejsce odbioru odpadów Rodzaj odpadu Wielkość pojemnika Ilość pojemników Maksymalna ilość odbiorów /12 miesięcy
Mała 5 Zmieszane komunalne 1100 l 4 52
Papier 1100 l 1 24
Tworzywa sztuczne 1100l 2 24
Szkło 1100 l 1 12
Biodegradowalne 240 l 1 43
Glińsk 35 Zmieszane komunalne 1100 l 1 52
Papier 660 l 1 24
Tworzywa sztuczne 660 l 1 24
Szkło 240 l 1 12
Biodegradowalne 240 l 1 43
Jordanowo 53 Zmieszane komunalne 1100 l 3 52
Papier 1100 l 1 24
Tworzywa sztuczne 1100 l 1 12
Szkło 660 l 1 12
Biodegradowalne 240 l 2 43
Nowy Dworek 32 Zmieszane komunalne 240l 1 52
Papier 120l 1 24
Tworzywa sztuczne 120l 1 12
Szkło 80 l 1 12
Biodegradowalne 80l 1 43
Nowy Dworek 46 Zmieszane komunalne 1100 l 3 52
Papier 1100 l 2 24
Tworzywa sztuczne 1100 l 1 12
Szkło 660l 1 12
Biodegradowalne 240 l 1 43

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152590,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 152590,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 152590,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENERIS SUROWCE GORZÓW WLKP SP.ZO.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5993289160

7.3.3) Ulica: Podmiejska 19

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wlkp

7.3.5) Kod pocztowy: 66-400

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 152590,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-07-01 do 2026-06-30
2025-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi