Dostawy ryb i przetworów rybnych do Zakładu Karnego we Wronkach
Zakład Karny we Wronkach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00460410
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00460410/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-19 08:09
- Lokalizacja
- Wronki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c46e4ba7-83b7-4434-9e45-2b67cc9d492c
- Identyfikator
- 7631081000
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Gotowe dania rybneRyby soloneRyby mrożoneMrożone produkty rybneRyby w folii lub puszkowane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00460410 z dnia 2024-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy ryb i przetworów rybnych do Zakładu Karnego we Wronkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny we Wronkach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320302
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 1
1.5.2.) Miejscowość: Wronki
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_wronki@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zk_wronki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zakład karny
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy ryb i przetworów rybnych do Zakładu Karnego we Wronkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c46e4ba7-83b7-4434-9e45-2b67cc9d492c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00460410
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00247921/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawy ryb i przetworów rybnych do Zakładu Karnego we Wronkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00446193
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Ds/7/zp/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Filet śledziowy matjas op. do 10 kg - 3168 kg, tusza z dorsza opak. do 25 kg (mrożona) - 2640 kg, kotlet rybny mrożony opak. do 10 kg - 3696 kg, szprot w sosie pomidorowym 300g/330g - 3432 kg, sałatka pikantna z makreli 300g/330 g - 3432 kg, paprykarz szczeciński 300g/330g - 3432 kg
4.5.3.) Główny kod CPV: 15242000-6 - Gotowe dania rybne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15232000-3 - Ryby solone
15221000-3 - Ryby mrożone
15229000-9 - Mrożone produkty rybne
15241000-9 - Ryby w folii lub puszkowane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy PZP, ponieważ wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu.Uzasadnienie faktyczne
W niniejszym postępowaniu w terminie składania ofert wpłynęły 3 oferty przez Wykonawców: Hurtownia Rybka Sp. z o.o. Sp. k., Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Larus” Krzysztof Adamkiewicz, Healthy Food MD Sp. z o.o. Wszystkie z wymienionych ofert zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP jako niezgodne z wymaganymi warunkami zamówienia, jak podano wyżej.
W związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy PZP, jak podano wyżej.
| 2024-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |