Dostawa wyposażenia kuchennego w ramach zadania pn.: „Przedszkole "Promyki Bałtyku" w Mścicach – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego w Gminie Będzino”

GMINA BĘDZINO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00254064
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00254064/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-29 12:06
Lokalizacja
Będzino, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4818ce91-ac0f-4180-8380-9e1a36aa5dd6
Identyfikator
4990535735
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przemysłowy sprzęt kuchennySprzęt kuchennyZastawa stołowaZastawa kuchenna

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00254064 z dnia 2025-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia kuchennego w ramach zadania pn.: „Przedszkole "Promyki Bałtyku" w Mścicach – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego w Gminie Będzino”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BĘDZINO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920529

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 19

1.5.2.) Miejscowość: Będzino

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-037

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94-31-62-530

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@bedzino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.bedzino.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1111803

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia kuchennego w ramach zadania pn.: „Przedszkole "Promyki Bałtyku" w Mścicach – utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego w Gminie Będzino”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4818ce91-ac0f-4180-8380-9e1a36aa5dd6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00254064

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00064883/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa wyposażenia w ramach zadania„Przedszkole "Promyki Bałtyku" w Mścicach - utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego w Gminie Będzino”, z podziałem na 4 części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie jest współfinansowane w ramach projektu nr FEPZ.06.08-IP.01-0046/23 pn. „Przedszkole "Promyki Bałtyku" w Mścicach - utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego w Gminie Będzino” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021 – 2027 Europejski Fundusz Społeczny Plus.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00235366

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności dostawę i montaż wyposażenia kuchennego oraz naczyń do przedszkola w Mścicach oraz w Będzinie – szczegółowy opis zadań zawarto w załączniku do OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

39221200-9 - Zastawa stołowa

39221100-8 - Zastawa kuchenna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono z powodu przewyższenia kwoty, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia przez cenę najkorzystniejszej oferty, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy. W niniejszym postępowaniu, cena najkorzystniejszej oferty wynosi 63 641,45 zł, natomiast kwota, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 50 000,00 zł.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63641,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 82079,26 PLN

2025-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy