Dostawa wraz z montażem mebli, krzeseł i foteli

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00254112
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00254112/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-05-29 12:14
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-75d3a75e-21d4-4deb-bd1c-d6ba8968a850
Identyfikator
5860104693
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble różneKrzesłaFoteleSzafyWieszaki na odzież

Wykonawcy

2 przyznane

ANDRZEJ WINNICKIKobylnica, PL · lot 0
61 204,8 PLN
ANDRZEJ WINNICKIKobylnica, PL · lot 1
82 840,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00254112 z dnia 2025-05-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem mebli, krzeseł i foteli

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190064136

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Inżyniera Jana Śmidowicza, 69

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-127

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@amw.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amw.gdynia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wraz z montażem mebli, krzeseł i foteli

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75d3a75e-21d4-4deb-bd1c-d6ba8968a850

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00254112

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00088585/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.20 Dostawa wraz z montażem mebli, krzeseł i foteli.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00195500

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMW-KANC.SZP.2712.20.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 126649,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szafa ubraniowa słupek pojedynczy 45x55x193cm - 22
Łóżko z zagłówkiem i materacem 90 x 200 Lewy - 6
Łóżko z zagłówkiem i materacem 90 x 200 Prawy - 6
Krzesło Wysokość – 86 cm; wysokość siedziska – 47 cm; szerokość 57 cm, głębokość 56 cm. - 20
Stół rozkładany okrągły fi 102 cm, po rozłożeniu 102 x 142, wysokość 76 cm blat 25mm - 10
Kanapa rozkładana z pojemnikiem szara 220x94 cm, powierzchnia spania 139x196 cm - 10
Stolik nocny, z płyty wiórowej laminowanej wysokość 42 cm, szerokość 40 cm, głębokość 40 cm - 10
Wieszak z szafką na buty dąb sonoma, szuflada, i dwie półki na buty, prowadnice kulkowe, uchwyty i wieszaki metalowe - Głębokość 35 cm, Szerokość 50 cm, Wysokość 180 cm - 6

4.5.3.) Główny kod CPV: 39151000-5 - Meble różne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39112000-0 - Krzesła

39113100-8 - Fotele

39141300-5 - Szafy

4.5.5.) Wartość części: 51834,66 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zestaw przedpokojowy z panelami, składający się z szafki na buty z siedziskiem, dwoma półkami i schowkiem, oparcia z paneli tapicerowanych oraz wieszaka z półką 80x36x185 cm - 5;
2. Szafa ubraniowa z lustrem i lamelami Płyta laminowana gr. 16mm z obrzeżem ABS, kolor dąb artisan, uchwyty metalowe czarne, 2 drzwi uchylne, 2 szuflady, wyposażona w drążek oraz 5 półek 51x105x200cm - 5;
3. Stolik kawowy S fi60 Blat laminowany w kolorze dąb, okrągły z półką, postawa metalowa czarna, wysokosć 45cm blat 25mm - 10;
4. Fotel szary welur stelaż jasny dąb z litego drewna - 10
5. Krzesła, tapicerowane. Wysokość – 86 cm; wysokość siedziska – 47 cm; szerokość 57 cm, głębokość 56 cm. - 25
6. Stół do jadalni 80 x 140 cm blat 36mm - 5;
7. Kanapa rozkładana z pojemnikiem szara 220x94cm, powierzchnia spania 139x196cm - 5
8. Szafka RTV 120cm typu, 120x54x40 cm - 5;
9. Lustro wiszące 65x150 cm - 5;
10. Tapczan jednoosobowy z pojemnikiem, i zagłówkiem, tkanina welur szary, materac piankowy średnio- twardy gr.10cm powierzchnia spania 90x195cm wym.: 198x93x55cm - 20;
11. Szafka nocna Szerokość 45,6 Wysokość 40 Głębokość 38,8 - 15
12. Szafa na wymiar dąb artisan, wyposażona w drążek i dwie półki, okucia cichy domyk, uchwyty metalowe czarne. Wym.:
60x105x203,5 cm. Wykonawca dokona ostatecznego pomiaru w/w szafy do zabudowy - 10
13. Półsłupek łązienkowy83x30x35cm - 5.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39151000-5 - Meble różne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39141300-5 - Szafy

39136000-4 - Wieszaki na odzież

39113100-8 - Fotele

4.5.5.) Wartość części: 74814,33 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61204,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129541,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61204,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REST Andrzej Winnicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8392055648

7.3.4) Miejscowość: Kobylnica

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61204,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 82840,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174894,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 82840,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REST Andrzej Winnicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8392055648

7.3.4) Miejscowość: Kobylnica

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 82840,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-05-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy