Zakup łodzi ratowniczej z silnikiem i przyczepą
Gmina Rogoźno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00254510
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00254510/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-05-29 13:35
- Lokalizacja
- Rogoźno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-02f1c065-6cb7-4782-b73d-9077a1605e35
- Identyfikator
- 6060066997
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00254510 z dnia 2025-05-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup łodzi ratowniczej z silnikiem i przyczepą
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rogoźno
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Rogoźnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791425
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Rogoźno
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-610
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 785 009 402
1.5.8.) Numer faksu: (67) 261 80 75
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rogozno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rogozno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rogozno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup łodzi ratowniczej z silnikiem i przyczepą2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02f1c065-6cb7-4782-b73d-9077a1605e35
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00254510
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019002/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup łodzi ratowniczej z silnikiem i przyczepą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00239552
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.9.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup łodzi ratowniczej z silnikiem i przyczepą”.
1) Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Sprzęt zaoferowany przez Wykonawcę musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w tym załączniku.
2) Adres dostawy przedmiotu zamówienia:
WOPR w Rogoźnie, ul. Za Jeziorem, 64-610 Rogoźno.
3) O terminie dostawy Wykonawca zobowiązany jest zawiadomić Zamawiającego co najmniej z 7-dniowym wyprzedzeniem. Dostawa przedmiotu umowy nastąpi w godzinach 7.00 – 14.00.
4) Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot Zamówienia na własny koszt i ryzyko.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34520000-8 - Łodzie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34521400-9 - Łodzie ratunkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 28.05.2025 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.| 2025-05-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |